Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Horoskop na 2018 dla Ciebie od wróżki Anny Majchrowicz z Katowic WODNIK RYBY BARAN BYK BLIŹNIĘTA RAK LEW PANNA WAGA SKORPION STRZELEC

GKM
Anna Majchrowicz Rzeczywiście według starożytnego porządku chaldejskiego rokiem 2018 opiekuje się Wenus. Astrolodzy nazywają tę planetę fortuna minor, czyli szczęście mniejsze. Fortuna major, czyli wielkie szczęście, to Jowisz, te dwie planety uważane są za niewątpliwie korzystne. Patronat Wenus to zapowiedź udanego roku, zwłaszcza w sferze uczuć, ale planeta miłości ma też wady. Przynosi nadmierną emocjonalność, pobłażanie sobie, lenistwo, konflikty, które wynikają z silnej ekspresji, z braku zastanowienia. Uczucia będą szybko wybuchać, ale też szybko gasnąć. ZOBACZ HOROSKOP 2018 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU >>>
Anna Majchrowicz Rzeczywiście według starożytnego porządku chaldejskiego rokiem 2018 opiekuje się Wenus. Astrolodzy nazywają tę planetę fortuna minor, czyli szczęście mniejsze. Fortuna major, czyli wielkie szczęście, to Jowisz, te dwie planety uważane są za niewątpliwie korzystne. Patronat Wenus to zapowiedź udanego roku, zwłaszcza w sferze uczuć, ale planeta miłości ma też wady. Przynosi nadmierną emocjonalność, pobłażanie sobie, lenistwo, konflikty, które wynikają z silnej ekspresji, z braku zastanowienia. Uczucia będą szybko wybuchać, ale też szybko gasnąć. ZOBACZ HOROSKOP 2018 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU >>>marzena bugała-azarko
Horoskop dla Ciebie od wróżki Anny Majchrowicz z Katowic sprawdza się we wszystkich szczegółach. Jeśli czytacie horoskopy, wróżce Annie można wierzyć. Co nas czeka w miłości, zdrowiu i finansach? Można wierzyć - byle nie ślepo. Można nie wierzyć - ale co szkodzi przeczytać? Przedstawiamy Państwu horoskop na 2018 rok. Przeczytajcie, bo jest w nich też sporo rad uniwersalnych. No i jest też rozmowa z wróżką, Anną Majchrowicz (specjalistką od ezoteryki, założycielką ośrodka ezoterycznego Świat Wróżek w Katowicach) - naprawdę napawa otuchą!

Horoskop na 2018 rok: co nas czeka w miłości, zdrowiu i finansach?

Czy rok 2018 pod patronatem Wenus zapowiada ogólną zgodę, wybaczenie i radość z uroków życia?

Anna Majchrowicz: Rzeczywiście według starożytnego porządku chaldejskiego rokiem 2018 opiekuje się Wenus. Astrolodzy nazywają tę planetę fortuna minor, czyli szczęście mniejsze. Fortuna major, czyli wielkie szczęście, to Jowisz, te dwie planety uważane są za niewątpliwie korzystne. Patronat Wenus to zapowiedź udanego roku, zwłaszcza w sferze uczuć, ale planeta miłości ma też wady. Przynosi nadmierną emocjonalność, pobłażanie sobie, lenistwo, konflikty, które wynikają z silnej ekspresji, z braku zastanowienia. Uczucia będą szybko wybuchać, ale też szybko gasnąć.

HOROSKOP NA 2018 DLA ZNAKÓW ZODIAKU

Horoskop 2018 dla wszystkich znaków zodiaku wróżki z Katowic ZOBACZ

Szykuje się więcej flirtów, ale czy również zaręczyn i ślubów?
Tak, bo samotność stanie się dolegliwa, przede wszystkim z powodów emocjonalnych. Ludzie będą dążyć do bliskich związków, chociaż niekoniecznie chodzi o związki małżeńskie. To może być również przyjaźń, przynależność do jakiejś grupy, bliższe relacje z rodziną, nawet z dalszymi krewnymi. Wenus patronuje ciepłym kontaktom z innymi. Oczywiście ślub w roku Wenus jest mile widziany, na pewno uroczystość zrobi wrażenie, chociaż w 2018 roku dość często zdarzać się będą decyzje podjęte nagle, pod wpływem chwili, fizycznego zauroczenia lub też ciąży. Wenus zachęca przecież do działań spontanicznych, żywiołowych.

Demografia nam się poprawi?
Wenus wspiera także miłość rodzicielską, starożytni uznawali ją za symbol macierzyństwa. Można więc przypuszczać, że pojawi się więcej wyczekiwanych dzieci niż w latach, które mniej sprzyjają rodzinom. W 2018 roku dzieci będą radością dla swoich rodziców. To jasna strona planety miłości i silna tendencja roku Wenus.

Anna Majchrowicz Rzeczywiście według starożytnego porządku chaldejskiego rokiem 2018 opiekuje się Wenus. Astrolodzy nazywają tę planetę fortuna minor, czyli szczęście mniejsze. Fortuna major, czyli wielkie szczęście, to Jowisz, te dwie planety uważane są za niewątpliwie korzystne. Patronat Wenus to zapowiedź udanego roku, zwłaszcza w sferze uczuć, ale planeta miłości ma też wady. Przynosi nadmierną emocjonalność, pobłażanie sobie, lenistwo, konflikty, które wynikają z silnej ekspresji, z braku zastanowienia. Uczucia będą szybko wybuchać, ale też szybko gasnąć. ZOBACZ HOROSKOP 2018 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU >>>

Horoskop na 2018 dla Ciebie od wróżki Anny Majchrowicz z Kat...

A w polityce też można liczyć na harmonię i wzajemną sympatię między ugrupowaniami?
Wenus, jak wspomniałam, ma też ciemniejszą stronę. Zsyła emocje tak silne, że czasem dominują nad zdrowym rozsądkiem. Astrolodzy znają to zagrożenie, dlatego właśnie nazywają Wenus szczęściem mniejszym. Ludziom, w tym politykom, w 2018 roku będą puszczać nerwy, a wtedy mogą popełniać błędy. Nie zabraknie na pewno na politycznej scenie konfliktów, starć, wystąpień nacechowanych emocjami. Ludzie będą silnie związani ze swoją własną grupą.

Wenus zwraca uwagę na pozory, nie zachęca do trudów, ale i tak woli dawać sympatię, niż ją zabierać. Co jeszcze może spotkać osoby publiczne?
Tą drugą, gorszą stroną Wenus jest także skłonność do zdrad, lekkomyślność, chęć do zabawy, a nie do ciężkiej pracy. Mogą się również ujawnić jakieś afery miłosne, skrywane romanse. Elity pod wpływem Wenus mogą zaprezentować duże zamiłowanie do luksusu i drogich rozrywek. Ale nie tylko elity, pod urokiem Wenus, jak mówi doświadczenie starożytnych, wszyscy zapragniemy większego komfortu i przyjemności.

Żeby się bawić, trzeba mieć za co. Rok Wenus nie oznacza chyba zaciskania pasa?
Wenus dobrze opiekuje się finansami, włada też ekonomią, co dla wielu może być niespodzianką. Wpływ planety miłości chroni przed bankructwem. Wenus jest patronką dobrobytu materialnego, można więc optymistycznie zakładać, że w 2018 roku nie grożą nam i światu jakieś większe katastrofy finansowe. Mimo to oddziaływanie Wenus przynosi skłonność do rozrzutności, wydatki na kaprysy i rzeczy komfortowe, wyjątkowe, często związane ze sztuką. Ale dobroczynność Wenus polega też na tym, że sprzyja zdobywaniu pieniędzy. Oczywiście to ogólna inspiracja, ważne są indywidualne horoskopy oraz te sporządzone dla poszczególnych znaków zodiaku. Wsparcie Wenus w roku 2018 najbardziej odczują Wagi i Byki, którym Wenus stale patronuje.

Dla astrologów w naszej części świata rok 2018 upłynie pod wpływem Wenus. A co na to inne kultury?
Dla Chińczyków 2018 rok będzie miał podobne inspiracje. Uważają, że jest to rok Ziemskiego Psa. Pies ceni przyjaźnie, dba o bliskich, umacnia związki emocjonalne. Symbolizuje wierność i oddanie. A ponieważ jest przypisany Ziemi, to zwraca uwagę na dobra doczesne, co również jest charakterystyczne dla Wenus. W każdym razie miło pomyśleć, że z kosmosu płynie do nas energia przyjaźni, miłości i dobrobytu.

A więc co nas czeka w miłości, zdrowiu i finansach? Czytajcie:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska