https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Hrabia, który "leczył" seksem został namierzony

Tvn24
fot. sxc
Policja wpadła na trop mężczyzny podającego się za hrabiego, onkologa i ginekologa, który miał wyleczyć młodą kobietę z nowotworu poprzez stosunek seksualny - informuje portal Tvn24.

Więcej informacji z kraju przeczytasz na stronie www.pomorska.pl/krajswiat

Za "leczenie" wziął od niej 1300 złotych. Przed około miesiącem fałszywy lekarz zniknął z uwiedzioną dziewiętnastolatką.

Daria z Szaflar koło Nowego Targu najprawdopodobniej poznała Zbigniewa M. w Krakowie. Lekarz-arystokrata, romantyczna atmosfera i obietnice ślubu na Wawelu uwiodły dziewczynę. Na nic zdały się przekonywania rodziców, że mężczyzna najprawdopodobniej jest oszustem. Przed około miesiącem oboje zniknęli bez śladu.

W zeszłym tygodniu policji udało namierzyć się Darię. Dziewczyna została wylegitymowana w jednym z krajów europejskich.

Ponieważ dziewczyna nie chce wracać do domu, na tym kończą się poszukiwania policji. O dalszych krokach wobec Zbigniewa M. zadecyduje zakopiańska prokuratura. Jeszcze nie wiadomo, czy zostanie za nim wysłany list gończy - podaje Tvn24.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska