Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielę o godzinie 11 wystartował II Ogólnopolski Wyścig...

II Ogólnopolski Wyścig Rowerowy w Inowrocławiu [zdjęcia]

W niedzielę o godzinie 11 wystartował II Ogólnopolski Wyścig Rowerowy - Memoriał im. Wiesława Szczepańskiego. Były to również Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Fizjoterapeutów.

W tym roku zawodnicy mieli do pokonania 67 kilometrów. Start i meta znajdowała się przy ulicy Jacewskiej w Inowrocławiu. Kolarze jechali przez Parchanie, Modliborzyce, Ośniszczewko i Lipie.

Pierwszy 67-kilometrową trasę z czasem 1:36:39 pokonał Michał Ziułek z Radomia. Tym samym został również mistrzem Polski Fizjoterapeutów. 9 sekund później linię mety przekroczył Daniel Kasprowicz z Pigży. Trzecie miejsce zajął Adam Wolański z miejscowości Busko-Zdrój (drugie miejsce na mistrzostwach Polski fizjoterapeutów). Trzeci wśród fizjoterapeutów był Mateusz Wyszyński z Warszawy. Najlepszy inowrocławianin (w kategorii open), Krzysztof Szopa, zajął 10. miejsce.

Niepokojące WIDEO z Polski. Czeka nas fala zombie po zażyciu śmiertelnego narkotyku?

Wyniki meczów 34. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Strzelcy [15 czerwca 2024]