Skwer Gusa Edwardsa w Inowrocławiu

Walentynkowa impreza na placu Klasztornym rozpocznie się 14 lutego o godz. 16. Jej punktem kulminacyjnym będzie wielkie serce z zimnych ogni, utworzone przez uczestników, które zostanie uwiecznione na zdjęciach z drona.
W programie imprezy jest konkurs na miłosne życzenia. Zadaniem uczestników jest przygotowanie kreatywnych życzeń lub miłosnego wyznania dla ukochanej osoby wraz z dedykacją muzyczną, która zostanie wyemitowana podczas walentynkowej imprezy. Zgłoszenia można wysyłać do 7 lutego br.
- Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy wyjątkową nagrodę, czyli przejazd Party Nysą. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.inowroclaw.pl. Tym samym zapraszamy pozostałych mieszkańców do wysłuchania walentynkowego koncertu życzeń – informuje prezydent Ryszard Brejza.
Dla zakochanych miasto przygotowało również inne atrakcje: pokaz i naukę tańca, koncert życzeń, a WiewiórInka będzie częstować słodkim podarunkiem. Ponadto wszyscy chętni będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia w czerwonej ramce w kształcie serca.
Warto dodać, że 14 lutego po ulicach Inowrocławia będzie kursował walentynkowy autobus, a o godzinie 18 w Teatrze Miejskim odbędzie się koncert zespołu Universe. Bilety do nabycia na www.kckino.pl.
Czy masz noworoczne postanowienia?
- Tragedia w Inowrocławiu. Nie żyje 10-letnia dziewczynka, zabójca też zmarł w szpitalu
- Tak wyglądały wystawy prezentowane w dniu Imienin Inowrocławia
- Krzysztof Daukszewicz wystąpił w Inowrocławiu [zdjęcia]
- Inowrocław. W Szkole Rzemiosła działa symulator samochodowy
- Chirurgia pracuje normalnie, ale dyrekcja placówki wciąż negocjuje z lekarzami
- Rok 2023 ogłoszono w powiecie inowrocławskim Rokiem Władysława Sikorskiego