Zamknij

Gazeta Pomorska

Jadłodzielnia "Wspólna spiżarnia" ma już rok. Był tort i dzielenie się jedzeniem [zdjęcia]

Dzisiaj (środa) po południu bydgoska jadłodzielnia "Wspólna Spiżarnia" zaprosiła do wspólnego świętowania swoich pierwszych urodzin.Przy

Arkadiusz Wojtasiewicz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/11] Następne

Jadłodzielnia "Wspólna spiżarnia" ma już rok. Był tort i dzielenie się jedzeniem [zdjęcia]

Dzisiaj (środa) po południu bydgoska jadłodzielnia "Wspólna Spiżarnia" zaprosiła do wspólnego świętowania swoich pierwszych urodzin.

Przy Gdańskiej 79 w Bydgoszczy już od roku dzielą się jedzeniem. Jadłodzielnia "Wspólna Spiżarnia" dzisiaj (środa) zaprosiła bydgoszczan do wspólnego świętowania swoich pierwszych urodzin.

Przypomnijmy, w Bydgoszczy jak na razie funkcjonują dwie jadłodzielnie. Pierwszą był „Karmnik”, który został otwarty wiosną ubiegłego roku na terenie kampusu Wyższej Szkoły Gospodarki przy ul. Królowej Jadwigi 14. Za jakiś czas ma też powstać kolejna - tym razem w Fordonie.

Idea jadłodzielni jest prosta - ci, którzy mają za dużo jedzenia dzielą się z tymi, którym go brakuje. Do jadłodzielni można przynosić ciepłe posiłki w słoikach (dokładnie opisane, z datą terminu spożycia), a także, a może przede wszystkim, żywność o przedłużonym terminie ważności.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy