Justyna Żyła, która w burzliwy sposób rozstaje się ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, znalazła się na okładce "Playboya"

Justyna Żyła jest w trakcie rozwodu z Piotrem Żyłą. Ich rozstanie znalazło się na czołówkach brukowych gazet głównie dlatego, że obie strony nie unikały mediów społecznościowych, wymieniając za ich pośrednictwem argumenty rozwodowe.

Przeczytaj koniecznie: Piszesz coś na Facebooku? Tych słów już nie możesz używać (LISTA ZAKAZANYCH SŁÓW)

W pewnym momencie pani Justyna zaapelowała jednak, by sprawę przenieść tylko na grunt prywatny. Tym większym zaskoczeniem jest więc okładka najnowszego wydania polskiej edycji "Playboya", na której żona (była?) pokazuje się nago z tytułem "Góralu, czy ci nie żal?Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się. Awantura ujrzała światło dzienne i trwa, bo małżonkowie rozmawiają ze sobą już wyłącznie publicznie i przez oświadczenia. O rodzinnym dramacie poinformowała Justyna, która zdecydowała się wszystko opisać na Instagramie, drwiąc ze swojego męża i oskarżając go o zdradę.

Dziennik Zachodni informował, że 10-letni syn Justyny i Piotra miał dowiedzieć się z internetu, że po powrocie z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu jego ojca z lotniska odebrała tajemnicza kobieta. Przekazał te rewelacje mamie. No i się zaczęło.


Cera idealna. Czy warto używać kosmetyków z witaminą C?

Źródło: TVN