https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Już pięć ofiar na drogach w powicie nakielskim, a to dopiero wiosna...

(ms)
W Głogowińcu kierujący pojazdem 48-letni mężczyzna zginął na miejscu
W Głogowińcu kierujący pojazdem 48-letni mężczyzna zginął na miejscu Fot. podkom. J. Andrzejewska
W 2019 r. siedem ofiar śmiertelnych na drogach, w tym już pięć

Policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego oraz kryminalni, którzy prowadzili oględziny i zabezpieczali ślady na miejscu wciąż wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku w Głogowińcu (gmina Kcynia).

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierowca skody octavia, jadąc w stronę Kcyni, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący pojazdem 48-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]

Jak poinformowano nas w KPP w Nakle jest to już piąta osoba, która od początku tego roku zginęła na drogach powiatu nakielskiego. W tym samym czasie, czyli od stycznia br. do 21 kwietnia, w zdarzeniach drogowych rannych zostało 12 osób. Pięć ofiar w ciągu niespełna 4 miesięcy 2020 r. to dużo zważywszy, że przez cały roku 2019 na drogach powiatu nakielskiego życie straciło 7 osób, a rannych zostało 66 osób.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska