Kawa Original Blend to kolejna kawa oferowana przez firmę Bromberg Kaffee. Kawa, która swój niepowtarzalny smak i aromat zawdzięcza połączeniu świeżo wypalonych ziaren z brazylijskich i indyjskich plantacji.

Kawa Original Blend powstaje dzięki kunsztownemu połączeniu świeżo wypalonych ziaren z brazylijskich i indyjskich plantacji. Arabica, prosto z Brazylii, nadaje jej oryginalny, orzechowo-czekoladowy aromat, domieszka azjatyckich ziaren – umożliwia przyrządzenie wyśmienitej creme. Kawa ta cechuje się średnią mocą oraz niską kwasowością.

Firma Bromberg Kaffee powstała z miłości do kawy i miasta, w którym mieszkają jej właściciele. To właśnie lokalny patriotyzm zachęcił ich do odkrycia potencjału, jaki drzemie w Bydgoszczy. Od kilku lat są na lokalnym rynku, odnosząc ogromny sukces. Jednak – nie poprzestają na nim. Rozwijają firmę i chcą, aby Bydgoszcz kojarzono z kawą Bromberg Kaffee tak samo jak z Łuczniczką, czy Operą Novą. Podkreślają, że współpraca między regionalnymi firmami to fundament dobrze działającego biznesu, biznesu, który tworzą ludzie z pasją, dla których jakość świadczonych usług jest najważniejsza.

Właściciele Bromberg Kaffee określają swoją misję trzema słowami – jakość, świeżość i odpowiedzialność. Jakość, bo pracując z kawą na co dzień wiadomo, że ma ona wiele twarzy; może być dobra i szlachetna, ale też podła i zła – Bromberg Kaffee niestrudzenie szuka kaw dobrych i szlachetnych. Świeżość, bo czas zbiorów i palenia ziaren idzie w parze z jakością. Odpowiedzialność, bo droga ziaren kawy, od plantacji do filiżanki, jest bardzo daleka i wiąże się z ciężką pracą wielu osób.

GŁOSOWANIE

Original Blend, Pracownia Kawy Bromberg Kaffe

SMS o treści: KAW.1 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Klikaj >> Original Blend

Nasze Dobre 2018