Czego szukaliśmy w Internecie w 2020 roku?
- Święta Wielkanocne zbliżają się, dlatego przygotowaliśmy propozycję na aktywne spędzenie czasu - zapowiada Magdalena Pudło, dyrektor kijewskiego GOK-u. - Gra terenowa "W poszukiwaniu pisanek" będzie dostępna przez całe święta (04-05.04.2021 r.) w czterech lokalizacjach: Brzozowo, Kijewo Królewskie, Trzebczyk i Trzebcz Szlachecki. Waszym zadaniem jest odnalezienie pisanek, w których Zając Wielkanocny schował ważną wiadomość - w każdej miejscowości wiadomość jest taka sama. Oderwijcie się od świątecznych stołów i zabierzcie rodzinę, kolegę, koleżankę, partnera czy zwierzaka na spacer. Kiedy zdobędziecie wszystkie 10 fragmentów hasła i dowiecie się, co Zajączek chciał przekazać - wypełnijcie quiz online, który znajduje się pod adresem:
https://www.fyrebox.com/.../gra-wielkanocna-w-kijewie... Na końcu quizu należy wpisać swoje imię. Nie zapomnijcie podzielić się z nami zdjęciami z trasy i ułożenia hasła!
W GOK-u w Kijewie Królewskim dziękujemy za dotarcie z wieloma pięknymi pracami wielkanocnymi.
Podsumowanie kijewskiego konkursu wielkanocnego:
- Kartka wielkanocna:
- Kategoria do 6 lat:
- 1. Adam Gerka
- 2. Nikola Milczarek
- 3. Julian Drzymalski
- Kategoria 7-12 lat:
- 1. Wiktoria Syrocka
- 2. Oskar Kalinowski
- 3. Wiktor Kuliński
- Kategoria 13-16 lat:
- 1. Sebastian Gut
- Kategoria dorośli:
- 1. Jolanta Parzyszek
- 2. Karolina Kokoszka
- 3. Mariola Kreczmer
- Ozdoba Wielkanocna
- Kategoria do 6 lat:
- 1. Tymon Graczkowski
- 2. Zofia Góra
- 3. Nikola Milczarek
- Kategoria 7-12 lat
- 1. Weronika Lewandowska
- 2. Damian Kalinowski
- 3. Karol Kromp
- Kategoria 13-16 lat
- 1. Wojciech Lewandowski
- 2. Sebastian Gut
- Kategoria dorośli:
- 1. Beata Jantoń
- 2. Jolanta Parzyszek
- 3. Alina Moskal
Ponadto, od miesiąca w GOK-u w Kijewie Królewskim realizują projekt, który finansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności - z programu Równać Szanse. Projekt zakłada cykl warsztatów dla młodzieży m. in. z graffiti.
Graffiti i street art w Kijewie Królewskim
- Nasza ekipa "W mieście się nie mieści" z Program "Równać Szanse" spotyka się z Człowiekiem Artystą, aby podszkolić swoje umiejętności i dowiedzieć się więcej na temat street artu - zapowiada Magdalena Pudło. - Chcecie dołączyć? Zadzwońcie pod nr tel. 506 664 704. Planujemy, że w kwietniu, maju i czerwcu młodzież będzie organizowała spotkania z graffiti dla wszystkich. A od lutego spotyka się młodzież z projektu "W mieście się nie mieści" w ramach Program "Równać Szanse" 2020 r. Oczywiście, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności! Dziękujemy za nadesłane gadżety, piękne koszulki i szałowe skarpetki - robią furrorę! Sukcesywne spotkania poprowadzą nas do warsztatów artystycznych z wykorzystaniem street artu! Już się nie możemy doczekać, gdy będziemy mogli się spotkać w większym gronie!
