https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kilkanaście kompletów mebli dla Centrum Pomocy Dziecku w Grudziądzu podarował Sits i Ikea [zdjęcia]

(PA)
Piękne, jasne, wielofunkcyjne kanapy i pufy już cieszą maluchy i starszych wychowanków Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu. - Meble tworzą dom. Z pewnością będą długo służyły dzieciom - podkreśla Marek Dobrzeniecki, prezes Sits.Na zdjęciu: meble skręcają pracownicy firmy Sits, produkującej meble.
Piękne, jasne, wielofunkcyjne kanapy i pufy już cieszą maluchy i starszych wychowanków Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu. - Meble tworzą dom. Z pewnością będą długo służyły dzieciom - podkreśla Marek Dobrzeniecki, prezes Sits.Na zdjęciu: meble skręcają pracownicy firmy Sits, produkującej meble. Aleksandra Pasis
Piękne, jasne, wielofunkcyjne kanapy i pufy już cieszą maluchy i starszych wychowanków Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu. - Meble tworzą dom. Z pewnością będą długo służyły dzieciom - podkreśla Marek Dobrzeniecki, prezes Sits.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska