Klasyfikacja strzelców po 23. kolejce V ligi (gr. 1)

G
Do dotychczasowego lidera klasyfikacji Łukasza Drygalskiego z toruńskiego Pomorzanina dołączył napastnik świeżo upieczonego czwartoligowca z Warlubia Michał Zarembski.

26 - Łukasz Drygalski (Pomorzanin T.); Michał Zarembski (Start W.);
21 - Adam Reise (Start W.);
15 - Patryk Podolski (Start P.); Łukasz Subkowski (Strażak);
14 - Radosław Mik (Pomorzanin S.);
13 - Piotr Nowosielski (Olimpia); Patryk Kaszczyszyn (Tucholanka);
12 - Karol Danielewski (Czarni); Patryk Ciężkowski (Pomorzanin T.); Karol Bilski (Spójnia);
11 - Dawid Młodzik, Maciej Wojtaś (Cyklon); Waldemar Sobol (Czarni); Bartosz Jagielski (Promień);
10 - Andrzej Pawlicki (Victoria);

9 - Tomasz Adamczyk (Olimpia); Diane Bassinki (Start P.);

8 - Bartosz Rybiński (Olimpia); Tomasz Ejankowski (Polonia); Tomasz Wierzchowski (Pomorzanin T.); Paweł Mazurowski (Promień); Dawid Górski (Start W.); Marcin Wanat (Strażak);

7 - Pascal Ekwueme (Olimpia); Tomasz Bruski (Polonia); Krzysztof Kazanowski (Promień); Wojciech Ernest (Strażak);

6 - Marek Zając (Cyklon); , Wojciech Rogiewicz (Olimpia); Szymon Łataś (Polonia); Krzysztof Elsner, Bartosz Rychcik (Pomorzanin T.); Jakub Środa (Start P.); Dawid Berej (Unisłavia);

5 - Dariusz Niburski (Drwęca); Maciej Pawełczak (Polonia); Michał Pokora, Dariusz Wójcik (Start W.); Łukasz Filarski (Victoria);

4 - Łukasz Waligóra (Cyklon); Łukasz Rybarczyk (Czarni); Robert Kawałek, Łukasz Krzyżanowski, Robert Sawicki (Polonia); Maciej Zadworny (Pomorzanin S.); Łukasz Wierzchowski (Pomorzanin T.); Dawid Marski (Promień); Krzysztof Krawczyk, Sebastian Zieliński (Spójnia); Damian Grajewski, Sebastian Grajewski (Start W.); Andrzej Gładek (Strażak); Tomasz Klunder (Tucholanka); Radosław Góral, Mateusz Grodzicki (Victoria);

3 - Tomasz Igielski, Sebastian Owczarzyk (Cyklon); Damian Grzędzicki, Przemysław Perłowski, Przemysław Rutkowski (Drwęca); Paweł Kal, Marcin Klabuhn, Maciej Koczur (Olimpia); Mariusz Gabruś (Polonia); Ireneusz Szczęsny (Pomorzanin S.); Dawid Jarosz (Pomorzanin T.); Sławomir Dębowski, Patryk Orłowski, Marcin Stempski, Przemysław Zarański (Promień); Arkadiusz Juchnowski (Sparta); Marcin Gołata, Łukasz Karolak (Spójnia); Jarosław Kopiński, Jacek Pokora (Start W.); Dariusz Gliniewicz, Mateusz Komur, Mariusz Raczkowski, Marcin Zużydło (Strażak); Patryk Tomaszewski (Tucholanka); Mateusz Dólny, Tomasz Drążkowski, Marek Wilczak (Unislavia);

2 - Janusz Ewert, Grzegorz Urbański (Cyklon); Marcin Kemnitz, Denis Piotrowski, Łukasz Pochowski (Czarni); Hubert Kościukiewicz, Tomasz Kurkowski, Dawid Ptaszyński (Olimpia); Jakub Bethke, Radosław Janka, Kamil Karczewski, Rafał Kubacki, Maciej Plewiński (Polonia); Sebastian Makowiecki, Kacper Russ, Marcin Włoch (Pomorzanin S.); Paweł Kwiatkowski (Pomorzanin T.); Rafał Wąs (Promień); Daniel Bukowski, Mirosław Ratkowski (Sparta); Damian Kolarz, Tomasz Pazderski, Tomasz Wolski (Spójnia); Krzysztof Kolmajer, Krzysztof Krajniak, Adrian Nowaczyk, Arkadiusz Pyda (Start P.); Łukasz Budziński, Marcin Klamczyński(Start W.); Paweł Bryl, Mateusz Ligmanowski (Strażak); Lech Skonieczny, Przemysław Wiśniewski (Tucholanka); Marcin Karłowski, Michał Kowalski (Unisłavia); Jakub Góral, Marks (Victoria);

1 - Kamil Butkiewicz, Marcin Kotarski, Łukasz Szewczyk, Rafał Urbański (Cyklon); Paweł Biernacki, Arkadiusz Garczewski, Maciej Lewandowski, Paweł Olszewski, Tomasz Szwagrzyk, Hubert Wałęsa (Czarni); Artur Bączkowski, Kamil Bełczyński, Mariusz Corgiel, Michał Lewandowski, Artur Lubieński, Zieliński (Drwęca); Bartosz Brudniewicz, Damian Kopczyński, Radosław Simson, Dawid Wacławczyk. Przemysław Żmuda (Olimpia); Paweł Andrearczyk Piotr Paczkowski (Polonia); Adrian Ceberek, Piotr Cieplak, Piotr Kempa, Maciej Kurczewski, Paweł Ratkowski,Artur Zakrzewski (Pomorzanin S.); Wojciech Dulgis, Przemysław Pelc, Maciej Wieliczko (Pomorzanin T); Opiński, Daniel Paprocki, Daniel Szczodrowski (Promień); Bartosz Aranowski, Krzysztof Ehlert, Narek Maczkaljan, Krzysztof Magdziak, Patryk Sarnowski, Waldemar Szpręglewski (Sparta); Krzysztof Bołkiński, Artur Dunaj, Krzysztof Jabłoński, Paweł Perczyński, Piotr Szurgot, Remigiusz Zieliński (Spójnia); Krzysztof Bogdziński, Michał Cieszyński, Przemysław Karpiuk, Adam Kolmajer, Kamil Kolmajer, Bartosz Polański, Piotr Sinkowski (Start P.); Jacek Kalinowski, Jacek Linowski (Start W.); Femi Adenuga, Kamil Graczyk Robert Jasik, Sławomir Sztuba (Strażak); Paweł Piechocki, Renkiewicz, Urowski (Tucholanka); Karol Górny, Piotr Kawalec, Szymon Rutkowski, Karol Szpankiewicz (Unisłavia); Paweł Goral, Adam Smolny, Roman Strupowski (Victoria);
Samobójcze: dla Startu W. - Tomasz Klunder (Tucholanka), R. Jasik (Strażak);

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

x
xoox

zarembski ma 25 a nie 26

Dodaj ogłoszenie