https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kolizja w Nakle nad Notecią: ciężarówka zderzyła się z osobówką

(PA)
Do zdarzenia doszło dziś rano na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 10 i ulicy Mroteckiej w Nakle. W kolizji brały udział samochód ciężarowy i osobówka.
Do zdarzenia doszło dziś rano na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 10 i ulicy Mroteckiej w Nakle. W kolizji brały udział samochód ciężarowy i osobówka. archiwum GP
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 10 i ulicy Mroteckiej w Nakle. Z relacji strażaków wynika, że była to niegroźna kolizja.

Z informacji policjantów wynika, że kierujący oplem corsą, 70-letni mieszkaniec powiatu nakielskiego jadąc od strony Mroczy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu scanią od strony Bydgoszczy. Prowadzący ciężarówkę to 22 -letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego.

Funkcjonariusze ukarali kierowcę opla corsy. Dostał mandat. Ponadto zatrzymano mu dowód rejestracyjny pojazdu.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 10.

Dlaczego warto nosić odblaski? Mówi Sławek Piotrowski.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska