Koncert Alicji Majewskiej we Włocławku

  Koncert Alicji Majewskiej we Włocławku

  Renata Kudeł

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Znana piosenkarka wystąpi na scenie teatru wraz z Włodzimierzem Korczem.
  Koncert Alicji Majewskiej we Włocławku
  Alicja Majewska - piosenkarka, absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1971- 74 śpiewała w zespole Partita. W 1974 rozpoczęła karierę solową.

  Do 1977 związana była z warszawskim Teatrem na Targówku. Kocertowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Wielokrotnie nagradzana na Festiwalu Piosenki w Opolu, otrzymała równie% Grand Prix na festiwalu w Rostoku w 1980, oraz Grand Prix na festiwalu w Hawanie w 1985 . Wylansowała szereg przebojów, m.in. "Jeszcze się tam żagiel bieli ", "Odkryjemy miłość nieznaną ", "Być kobietą ", "To nie sztuka wybudować nowy dom ". Wykonawczyni pieśni sakralnych (nagrania płytowe, koncerty telewizyjne), udział w oratoriach W. Korcza i E. Brylla. Współpracuje na stałe z kompozytorem i pianistą Włodzimierzem Korczem


  Koncert - recital Alicji Majewskiej przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza, odbędzie się w dniu 6 listopada o godzinie 19.00 w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku. Są jeszcze bilety w cenie 35 zł (do nabycia w kasie teatru i w sklepie muzycznym Power-Hit przy ul. Warszawskiej)

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018