Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Za nami lekkoatletyczne mistrzostwa świata juniorów, które...

Lekkoatletyczne mistrzostwa świata juniorów za nami [zdjęcia, wideo]

Lekkoatletyczne mistrzostwa świata juniorów za nami

Za nami lekkoatletyczne mistrzostwa świata juniorów, które od wtorku organizowane były na stadionie Zawiszy Bydgoszcz. W ostatnim dniu zawodów odbyło się osiem finałów, w tym sztafety 4x 400 metrów kobiet i mężczyzn. Impreza zakończyła się dla reprezentacji Polski bardzo mocnym akcentem. Srebrny medal w rzucie dyskiem zdobył Oskar Stachnik. Zawodnik posłał dysk na odległość 62,83m, czym poprawił rekord życiowy. Piąty w tej samej konkurencji był Konrad Bukowiecki, który wcześniej został mistrzem świata w rzucie dyskiem. Podczas MŚJ biało-czerwoni zdobyli cztery medale. Poza krążkami Bukowieckiego i Stachnika złoto w rzucie oszczepem zdobyła Klaudia Maruszewska a srebro w biegu na 100 metrów Ewa Swoboda.

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg znowu najlepszy w Europie!