Jacek Czaplewski
od 16 lat
2 Liga. Tylko trzy drużyny pozostałe niepokonane na placu boju. W tym gronie są rezerwy Zagłębia Lubin. Bezpośrednie zaplecze ekstraklasowego zespołu pokonało w 4. kolejce spadkowicza z 1 ligi, Sandecję Nowy Sącz 2:1. Polecamy skróty meczów wszystkich spotkań z weekendu.

2 Liga. Skróty meczów 4. kolejki

Rezerwy Zagłębia rozgrywają mecze na bocznym boisku. Przeciw Sandecji młodszym kolegom pomogli dwaj gracze z "jedynki". I obaj błysnęli. W 20 minucie gola strzelił Tornike Gaprindaszwili, a w 24 minucie kolejnego dołożył Jarosław Jach. Miedziowi mają osiem punktów i do liderującej Wisły Puławy tracą dwa.

Drużyna lidera zagrała (prawie) do końca przeciw Stomilowi Olsztyn. Jak się okazało, bardzo słusznie, bo goście po bramce na 2:0 w 91 minucie zdążyli jeszcze odpowiedzieć trafieniem w 98 minucie.

Passę łapią rezerwy ŁKS Łódź. Beniaminek tym razem gładko uporał się ze Stalą Stalowa Wola, wygrywając u siebie 3:0. W tej kolejce jako jedyny dubletem popisał się Michał Kuczałek. Dzięki jego trafieniom Olimpia Elbląg pokonała na wyjeździe Skrę Częstochowa 2:1.