https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Magda Gessler w domu Wielkiego Brata. Urządzi "Kuchenne rewolucje" w "Big Brotherze"? [26.09.2019]

mz
Magda Gessler wejdzie do domu Wielkiego Brata już w czwartek, 26 września 2019 roku o godz. 20.
Magda Gessler wejdzie do domu Wielkiego Brata już w czwartek, 26 września 2019 roku o godz. 20. TVN7/x-news/Sylwia Dąbrowa
Magda Gessler wchodzi do domu Wielkiego Brata! Już w czwartek, 26 września 2019 roku, widzowie "Big Brothera" zobaczą gościnną wizytę znanej restauratorki. Po co Magda Gessler wchodzi do domu Wielkiego Brata? Jakie zadania przygotowano dla uczestników?

Magda Gessler w Big Brotherze

"I wtedy wchodzi ona, cała na biało. Do domu Wielkiego Brata" - tak producenci zapowiadają gościnny występ Magdy Gessler w "Big Brotherze". Co zrobi znana restauratorka, gdy wejdzie do domu Wielkiego Brata?

Twórcy programu na razie nie ujawniają szczegółów, ale na podstawie zwiastuna, który pojawił się w sieci, można wnioskować, że będzie chodziło między innymi o... porządek.

- Było strasznie brudno - wyznaje w zwiastunie jedna z uczestniczek.

Magda Gessler wchodzi do domu Wielkiego Brata

Magda Gessler słynie ze swojej bezkompromisowości w kwestii porządku na kuchni oraz na sali w restauracjach, w których przeprowadza Kuchenne rewolucje. Czy wytknie mieszkańcom domu Wielkiego Brata, że są syfiarzami i zmusi ich do sprzątania? Czy uczestnicy programu będą próbowali się buntować? Znając Magdę Gessler, jakiekolwiek tłumaczenia mieszkańców domu Wielkiego Brata na nic się nie zdadzą i wszyscy będą musieli zabrać się za porządki w kuchni.

Nie dla wszystkich jednak Kuchenne rewolucje zakończyły się szczęśliwie. Oto wybrane restauracje, które - pomimo udziału w programie - zostały zamknięte. Ciekawi Cię dlaczego? Sprawdź na kolejnych slajdach (naciśnij strzałkę w prawo na klawiaturze lub na zdjęciu).

Nie pomogła nawet Magda Gessler. Te restauracje są zamknięte...

Bałagan w kuchni może nie być jedynym powodem, dla którego Magda Gessler odwiedzi dom Wielkiego Brata. Niektórzy mieszkańcy skarżyli się na problemy związane ze wspólnym gotowaniem i i trafianiem w kulinarne gusta wszystkich uczestników. Jak się okazuje, niektórzy z nich są bardzo wybredni, jeśli chodzi o jedzenie.

- Ten nie je tego, ta nie je jogurtów - narzeka Wiktor.

Wszystko wskazuje na to, że również z tego powodu wizyta Magdy Gessler w "Big Brotherze" jest konieczna. Być może znana restauratorka podzieli się z uczestnikami swoimi przepisami i nauczy ich, jak przygotowywać smaczne dania. Czy przeprowadzi w domu Wielkiego Brata swoje słynne Kuchenne rewolucje?

Magda Gessler w Big Brotherze - kiedy?

Przekonamy się już w czwartek, 26 września 2019 roku. Zgodnie z zapowiedziami producentów, Magda Gessler ma wejść do domu Wielkiego Brata o godz. 20. Program "Big Brother" można oglądać na antenie TVN7 oraz na żywo na player.pl: Big Brother live

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
gość

W "Kuchennych Rewolucjach" to PANI MAGDA DAŁA PLAMĘ ! tylko tak jak w s.XII odc. 5 kiedy w czasie doprawiania potraw rzucała resztki opakowań byle gdzie a nawet na palniki kuchenki gazowej .Jaki bałagan przyprawi w Big Brother . Mieszkańcy Big Brother powinni obstawić teren z gaśnicami w ręku i z kuchni wynieść wszystkie naczynia potrzebne im a dla pani Magdy zostawić jakąś miskę ryżu i pikantne przyprawy.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska