https://pomorska.pl
reklama

Majka Jeżowska zaśpiewa na festynie w Kowalu

W piątek i sobotę  - Dni Otwarte w Ekologicznym Ogrodzie Edukacyjnym „Ryckowy Zakątek”. I sporo atrakcji, także muzycznych.
W piątek i sobotę - Dni Otwarte w Ekologicznym Ogrodzie Edukacyjnym „Ryckowy Zakątek”. I sporo atrakcji, także muzycznych.
W piątek i sobotę - Dni Otwarte w Ekologicznym Ogrodzie Edukacyjnym „Rycykowy Zakątek”. I sporo atrakcji, także muzycznych.

W piątek i sobotę (23-24 września) Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy organizuje Dni Otwarte w Ekologicznym Ogrodzie Edukacyjnym „Ryckowy Zakątek”. Na piątek zaplanowano warsztaty dla szkół, a w sobotę otwarta impreza będzie się na targowisku miejskim w Kowalu.

W programie festynu, który rozpocznie się o godz. 14 występy zespołów folklorystycznych, koncerty, prezentacje i warsztaty. Będzie można spróbować grochówki i zarejestrować się jako dawca szpiku kostnego.

Wystąpi między innymi Majka Jeżowska. Początek koncertu o godz. 16. O godzinie 18 natomiast występ zespołu disco-polo Bobi.

Wybrane dla Ciebie

Wystarczy pół szklanki tego, a zamiokulkas odżyje i wypuści mnóstwo nowych liści

Wystarczy pół szklanki tego, a zamiokulkas odżyje i wypuści mnóstwo nowych liści

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska