Maraton MTB w Golubiu-Dobrzyniu. Zobacz zdjęcia

Karolina Rokitnicka
VI edycja Maratonu MTB w Golubiu-Dobrzyniu. Trasę główną pokonało około 150 zawodników. Ponadto były zmagania dzieci i młodzieży Krystian Wodniak
W niedzielę 26 września w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się VI edycja wyścigów rowerowych. Trasę główną pokonało około 150 zawodników. Wygrał go mieszkaniec Golubia-Dobrzynia. Ponadto były zmagania dzieci i młodzieży.

Uczestnicy Maratonu MTB mieli do pokonania trasę o długości około 35 km. Wiodła przez Golub-Dobrzyń i okolice. Do rywalizacji przystąpiło około 150 zawodników.

Wszystkie miejsca na podium wywalczyli przedstawiciele klubu SISU-OWB rowertour.com. Pierwszy był reprezentujący ten team mieszkaniec Golubia-Dobrzynia Remigiusz Gęsicki. Swoich zawodników miały także dwa kluby z Golubia-Dobrzynia - GTR i ZawszeDoCelu. W pierwszej setce z naszego powiatu są: Marek Kucharski (ZawszeDoCelu) - 16 pozycja, Mariusz Jabłoński (GTR Golub-Dobrzyń) - 31 miejsce, Patryk Warnel (niezrzeszony)- 43, Damian Wilman (niezrzeczony) - 47, Krzysztof Korczak (ZawszeDoCelu) – 56, Maciej Ciesielski (GTR) – 58, Paweł Brzuskiewicz (GTR) – 68, Miłosz Gapiński (niezrzeczony) - 86, Małgorzata Lipińska (niezrzeszona) - 91, Tomasz Smoliński (GTR) – 93 i Wioletta Kucharska (ZawszeDoCelu) – 95.

Wyniki Maratonu MTB w Golubiu-Dobrzyniu

1. Remigiusz Gęsicki
  2. Rafał Szturo
  3. Wojciech Kowalczyk

Szczegółowe wyniki i czasy można sprawdzić na stronie Wbtiming .

W ramach imprezy zorganizowano także wyścigi na krótkich odcinkach dla dzieci i młodzieży.