Mecz IV ligi KPZPN: Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo zapis relacji na żywo

Jakub Stykowski
Dariusz Knopik
Zawisza podejmuje dziś Sportis Łochowo.
Zawisza podejmuje dziś Sportis Łochowo. Arkadiusz Wojtasiewicz
W meczu grupy mistrzowskiej IV ligi kujawsko-pomorskiej Zawisza Bydgoszcz pokonał Sportis Łochowo 4:0. Poniżej zapis relacji na żywo.

Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo 4:0 (2:0)

Bramki: Tomasz Żyliński (11), Ariel Jastrzembski (24, 90+2), Kamil Żylski (90+3).
ZAWISZA: Michał Oczkowski - Jastrzembski, Sochań, Mielcarek (90. Zniszczoł), Żyliński (85. Czyżniewski), Prejs, Piekuś (81. Furst), Witucki, Mateusz Oczkowski, Jaskólski (76. Żylski), Kozłowski (75. Maciejewski).
SPORTIS: Dumieński - Kujawka, Frasz, Ruiz-Diaz, Cemschi, Słupecki, Kalitta (87. Redliński), Nowak (46. Szymański), Wiśniewski, Miłek (90. Kondrat), Góra (72. Krzywicki).

Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo.
90+3 - Gol dla Zawiszy. Żylski pakuje piłkę do pustej bramki po kontrze niebiesko-czarnych.
90+2 - Trzeci gol dla Zawiszy. Znowu w polu karnym najprzytomniej zachował się Jastrzembski.
90 - Ostatnia zmiana w Zawiszy. Za Mielcarka wchodzi Zniszczoł. Zmiana także w Sportisie. Miłka zastępuje Kondrat.
87- Tym razem zmiana w Sportisie. Kalittę zastąpił Redliński.
85 - Kolejna zmiana w Zawiszy. Żylińskiego zastępuje Czyżniewski.
81 - Trzecia Zmiana w Zawiszy. Piekusia zastąpił Furst. Chwilę wcześniej żółta kartka dla Maciejewskiego za faul.
76 - Kolejna zmiana w Zawiszy. Żylski zmienia Jaskólskiego.
75 - Pierwsza zmiana w Zawiszy. Kozłowskiego zastępuje Maciejewski.
74 - Zawisza wychodził z kontrą czterech na dwóch ale Żyliński źle podał i akcja spaliła na panewce.
72 - Druga zmiana w Sportisie. Górę zastępuje Krzywicki
65 - Teraz kontra Zawiszy i rożny dla niebiesko-czarnych. Źle główkował Jastrzembski, ale do piłki dopadł Jaskólski i pomylił się nieznacznie
60 - Optyczna przewaga zespoły z Łochowa.
57 - Dwa stałe fragmenty gry dla Sportisu, po drugim po strzale Frasza piłka prześlizgnęła się po poprzeczce.
54 - Groźny strzał Jaskólskiego. Piłka minimalnie minęła słupek.
50 - Pierwsze minuty drugiej części gry są wyrównane.
46 - Drugą połowę zaczęli gospodarze. W ekipie Sportisu jedna zmiana: Nowaka zastąpił Szymański.
Koniec I połowy. Zawiszanie pokazali się z bardzo dobrej strony, grali agresywnie, stosowali pressing już na połowie rywala. I co najważniejsze byli skuteczni czego efektem są dwie zdobyte bramki. Z relacją wracamy za około kwadrans.
45 - Sędzia dolicza jedną minutę
44 - Kontra Zawiszy. Jednak lob Żylińskiego ląduje tylko na bocznej siatce.
42 - Przez ostatnie minuty częściej przy piłce łochowianie.
37 - Kontrę Sportisu przerywa Jastrzembski, wybijając piłkę na aut
34 - Kolejny atak Zawiszy. Łochowianie ratują się wybiciem piłki na róg. Jednak kolejna nieudana wrzutka Mielcarka.
32 - Rzut wolny dla Zawiszy z około 25 metrów na wprost bramki Sportisu. Uderzał Mielcarek, ale piłka przeleciała metr nad poprzeczką
27 - Mogło być 3:0 dla niebiesko-czarnych. Zza pola karnego uderzył Sochań, Dumieński odbił piłkę, dopadł do niej Żyliński, ale po jego strzale bramkarz Sportisu zdołał odbić futbolówkę nogą.
24 - Zawisza podwyższa prowadzenie. Najprzytomniej na w polu karnym Sportisu zachował się Jastrzembski, który posłał piłkę do siatki.
19 - Spięcie między piłkarzami w środku boiska, ale skończyło się tylko słowną reprymendą sędziego.
13 - Kibice Zawiszy jeszcze podkręcają doping. Ich śpiewy nie milkną. Rozlega się gromkie: "Jeszcze jeden! Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!"
11 - Zawisza obejmuje prowadzenie. Zza pola karnego uderzał Sochań. Piłka odbiła się od obrońcy Sportisu, trafiła do Żylińskiego, który mocnym strzałem z około 10 metrów otworzył wynik meczu!
8 - Pierwszy rzut wolny dla Zawiszy z okolic lewej strony pola karnego, ale dośrodkowanie Mielcarka za niskie i goście wybijają piłkę. Po chwili rzut rożny dla bydgoszczan i ponownie obrońcy Sportisu radzą sobie z dośrodkowaniem Mielcarka.
5 - To pierwszy mecz po długiej przerwie, w którym mogą być kibice Zawiszy na trybunach stadionu przy ul. Gdańskiej. Na razie sympatycy niebiesko-czarnych powoli wchodzą na trybuny. Jednak doping trwa od pierwszego gwizdka.
1- Zaczynają łochowianie.
Przed meczem. Witamy ze stadionu z Zawiszy. Za chwilę początek spotkania. Przypomnijmy, że Zawisza wczoraj stracił pozycję lidera na rzecz Włocłavii. Niebiesko-czarni tracą do włocławian jeden punkt.