Real Madryt

2

0 1 połowa

• Dziękujemy za spędzony wspólnie wieczór i życzymy dobrej nocy!

• Do ćwierćfinału LM awansował Real Madryt, który w dwumeczu pokonał PSG 5:2. W dzisiejszym meczu paryżan przed większą porażką ratował genialny Areola.

• Koniec meczu!

• Z dystansu Bale, na raty broni Areola.

• Felix Brych doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• Isco potężnie z 20. metrów, świetnie broni Areola!

• Ramos niecelnie z dystansu.

• Wyraz twarzy mówi więcej niż 1000 słów.

• Lassana Diarra zmienia Kyliana Mbappe.

• Cavani ukarany za faul na Casemiro.

• Mocny strzał Vazqueza, kapitalnie nogami broni Areola!

• Isco zmienia Asensio.

• Piłka w zamieszaniu trafiła pod nogi Casemiro na 15. metr, ten bez wahania uderzył, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki bezradnego Areoli!

• CASEMIROOOOOO! 2:1 DLA REALU!!!

• Sergio Ramos ukarany za faul na Pastore.

• Boisko opuszcza do bólu nieskuteczny Benzema, a wchodzi na nie Gareth Bale.

• Julian Draxler zmienia Di Marie.

• W Paryżu jeszcze tli się nadzieja.

• Fatalny strzał Benzemy! Francuz powinien załatwić sprawę awansu!

• PSG ruszyło w 10 do ataku, ale narażają się tym na zabójcze kontry Realu.

• Toni Kroos wchodzi w miejsce Kovacicia.

• Piłkę po uderzeniu głową Pastore wybił z linii bramkowej Casemiro, ta trafiła pod nogi Cavaniego, a Urugwajczyk wpakował ją do pustej bramki!

• GOOOOOOL DLA PSG! CAVANI!

• Benzema do Asensio na 8 metr, ten strzela w krótki róg i piłka uderza w słupek!

• Sytuacja PSG jest dramatyczna. W 10 muszą odrobić stratę trzech bramek, a mają na to nieco ponad 20 minut.

• Druga żółta kartka Verrattiego.

• Berchiche świetnie zatrzymał Vazqueza, od bramki Areola.

• Emery stoi cały czas przy linii bocznej i motywuje swoich zawodników, ale nie potrafią oni Realowi zagrozić.

• Wydaje się, że CR7 załatwił sprawę awansu Realu do ćwierćfinału LM.

• Dobra wrzutka Berchiche, piłkę piąstkuje Navas.

• Uderzenie Asensio zablokowane, PSG przy piłce.

• Javier Pastore zmienia Thiago Motte.

• Rzut rożny dla PSG wywalczył Di Maria. Argetyńczyk dośrodkował z narożnika boiska, ale defensywa Realu dobrze interweniowała.

• Alves złapany na spalonym.

• Marcelo przecina podanie kierowane do Alvesa.

• Gospodarze muszą zdobyć teraz trzy gole. Awans wydaje się być przesądzony.

• ASENSIO ZAGRAŁ DO VAZQUEZA, TEN MOMENTALNIE DOŚRODKOWAŁ NA GŁOWĘ RONALDO A PORTUGALCZYK DOPEŁNIŁ FORMALNOŚCI!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! CR7 DAJE REALOWI PROWADZENIE!

• Wracamy do grania, piłka w środku pola.

• Kibice PSG odpalili racę i mamy przerwę w grze.

• Przed przerwą PSG stworzyło sobie kilka groźnych sytuacji, ale zabrakło skuteczności. Zobaczymy, czy w II połowie to się zmieni.

• Zaczynamy II połowę. PSG ma 45 minut na odwrócenie losów dwumeczu.

• Po I połowie Real bliższy awansu do ćwierćfinału LM.

• Koniec I połowy. Wracamy za kwadrans.

• Navas wybijając piłkę trafił w głowę Cavaniego, na jego szczęście piłka wyszła na aut bramkowy.

• Berchiche sfaulowany przez Vazqueza na swojej połowie.

• Mbappe uderzył z ostrego kąta, piłkę odbija Navas!

• Verratti dobrze zagrał w pole karne do Di Marii, Argentyńczyk bez zastanowienia mocno uderzył, na posterunku jest Navas!

• Potężna bomba Carvajala z dystansu, piłka minęła o dobry metr bramkę PSG.

• Benzema urwał się rywalowi i znalazł się w sytuacji sam na sam z Areolą, górą bramkarz paryżan!

• Silva uprzedził Asensio i Królewscy mają kolejny rzut rożny.

• Asensio na minimalnym spalonym, PSG próbuje szybkiego ataku.

• Marquinhos zablokował Benzemę i Real ma rzut rożny.

• Di Maria wywalczył piłkę na boku boiska i zagrywał w kierunku Cavaniego, piłka do Urugwajczyka nie zdołała dotrzeć.

• Di Maria dośrodkował z rzutu wolnego, kolejny raz bardzo niecelnie.

• Kovacić ukarany żółtą kartką za faul na Di Marii.

• Niecelne podanie Verrattiego na prawą stronę i z autu madrytczycy.

• Za nami pół godziny gry i nadal bez bramek.

• Niesygnalizowany strzał Mbappe i piłka mija bramkę przyjezdnych.

• Słabe dośrodkowanie Alvesa, w posiadaniu Real.

• Na uderzenie zdecydował się Di Maria, ale piłka po rykoszecie poleciała wysoko nad bramką Navasa.

• Mbappe sfaulowany na połowie Realu, jest rzut wolny ok. 30 metrów od bramki Navasa.

• Carvajal zagrał do Vazqueza, ale ten przegrał walkę o piłkę z Rabiotem.

• Casemiro świetnie zatrzymał Rabiota, a przy tym miał szczęście. Grę od bramki wznowi Navas.

• Kolejne złe zagranie Benzemy. Tym razem za mocno podawał do Marcelo.

• "Razem zrobimy to"

• Verratii ukarany żołtą kartką.

• Cavani otrzymał piłkę przed polem karnym Realu, został szybko osaczony przez rywali i ją stracił.

• Areola kapitalnie broni sytuacyjne uderzenie Sergio Ramosa!

• Benzema złapany na wyraźnym spalonym.

• Niesportowe zachowanie CR7, który próbował kopnąć będącego bez piłki Daniego Alvesa.

• Dobre podanie na wolne pole do Mbappe, młody Francuz próbował jeszcze zagrać piłkę do lepiej ustawionych kolegów, ale został zablokowany i piłka w dodatku w niego trafiła i grę wznowi Navas.

• Fatalne zagranie Benzemy mogło skończyć się kontratakiem rywali, lecz Veratti nie miał komu zagrać piłki i cała akcja zwolniła.

• Vazquez ostro zaatakował Alvesa, ale Felix Brych nie zdecydował się pokazać kartki.

• PSG wywalczyło rzut rożny. Z narożnika na dłuższy słupek dośrodkował Di Maria, jednak żaden z jego kolegów nie zamknął centry.

• Areola pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Asensio.

• Marcelo popełnił prosty błąd, ale na szczęście Rabiot nie zdołał go wykorzystać.

• Motta doskoczył w porę do Ronaldo i zdołał zablokować uderzenie.

• Defensywa Realu w małych tarapatach, ale ostatecznie zdołali wybić piłkę w aut.

• Złe zagranie Di Marii i piłka w posiadaniu Realu.

• Varane przeciął podanie kierowane do Cavaniego.

• Defensywa paryżan łatwo oddala zagrożenie po wrzutce Marcelo.

• Trwa już spotkanie pomiędzy PSG i Realem. Unai Emery i Zinedine Zidane w porównaniu do pierwszego spotkania przeprowadzili sporo korekt w swoich składach.

• GRAMY!

• Mamy jeszcze minutę ciszy ku pamięci zmarłego tragicznie Davide Astoriego.

• Zaraz gramy! Szykuje nam się świetny mecz!

• Królewscy dla odmiany zaprzepaścili jakiekolwiek szanse na wygrane w La Liga. Tracą 15 punktów do liderującej Barcelony i plasują się na 3. miejscu w tabeli. Bilans bramek nie jest tak efektowny jak u Paryżan (65:29). Najskuteczniejszym piłkarzem ekipy Zinedine Zidane'a jest Cristiano Ronaldo, który ma na koncie 16 trafień.

• Gospodarze w Ligue 1 radzą sobie wyśmienicie. Po 28. kolejkach mają aż 14 punktów przewagi nad drugim AS Monaco. Bilans bramkowy PSG jest równie wyśmienity - 86:19. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Edison Cavani, który strzelił dotychczas 24 gole.

• PSG zaś zagra tak:

• Skład Realu na dzisiejsze spotkanie:

• Gospodarze przystąpią do meczu bez swojego czołowego zawodnika, który pod koniec lutego doznał kontuzji stopy. Brazylijczyk do gry wróci prawdopodobnie w maju.

• Witamy Państwa! O 20:45 początek rewanżowego meczu 1/8 finału LM pomiędzy PSG i Realem Madryt. W pierwszym spotkaniu Królewscy wygrali 3:1 po dwóch trafieniach Cristiano Ronaldo i jednym Marcelo. Dla Paryżan strzelił Adrien Rabiot.