W niedzielę wzięli udział w profesjonalnych sesjach fotograficznych, których efekty zostaną zaprezentowane podczas finałowego koncertu tego konkursu – 31 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej.
- Robimy panom zdjęcia w dwóch odsłonach: eleganckiej i sexi – mówi Elżbieta Lichanow, organizatorka konkursu Miss i Mister Podlasia 2017.
Wcześniej, zanim panowie stanęli przed obiektywami, mieli robione makijaże.
- To było moje pierwsze doświadczenie z makijażem, ale nie ukrywam, że teraz moja twarz bardziej mi się podoba, bo cera ma ładny kolory i zakryte są wszystkie jej niedoskonałości – śmieje się 19-letni Karol Krawczyk z Białegostoku.
Zobacz też Miss Podlasia 2017. Wszystkie kandydatki do tytułu (zdjęcia)
Jego rówieśnik, Dawid Piątkowski dodaje, że dla niego udział w sesjach fotograficznych to nie nowina. Swoich sił próbował już bowiem w konkursie Top Model.
- Nie wstydzę się swojego ciała – mówi. – Jestem wysportowany, regularnie ćwiczę na siłowni, gram w drużynie futbolu amerykańskiego, więc sesja zdjęciowa z gołą klatą mnie nie krępuje.
W najbliższych dniach panowie będą mieli jeszcze sesję w salonie SPA w Dworku Czarneckiego. Poza tym, kilka razy w tygodniu uczestniczą w próbach choreograficznych przygotowujących ich do majowego finału konkursu.