Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W Białych Błotach koło Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa...

Mistrzowskie tytuły dla tancerzy z Inowrocławia (zdjęcia)

Mistrzowskie tytuły dla tancerzy z Inowrocławia

W Białych Błotach koło Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji WADF w tańcu nowoczesnym. Reprezentujące Szkołę Tańca Raz Dwa Trzy w Inowrocławiu tancerki wróciły z nich z sukcesami. Antonina Ciesielska zajęła pierwsze miejsce i tym samym zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii solo Jazz do lat 8, zaś Magda Znajdek został wicemistrzynią Polski w kategorii solo jazz do lat 8. Mistrzami Polski zostały też reprezentujące inowrocławską szkołę grupy Mały Sweet - w kategorii formacje jazz do lat 8 i Sweet - w kategorii formacje Artistic Dance Show do lat 11. Grupa Sweet Mini przyjechała z tytułem wicemistrza Polski w kategorii miniformacje jazz do lat 11. Tę długą listą sukcesów uzupełniają: Weronika Bartczak - 5 miejsce (finał) w kategorii solo jazz do lat 8, Zuzia Wąż - 7 miejsce (finał) w kategorii solo jazz do lat 8, Julita Piechnik - 6 miejsce (finał) w kategorii solo jazz do lat 11 i Alicja Lewandowska - 8 miejsce (finał) w kategorii solo jazz do lat 11. Już w maju dziewczęta będą reprezentować Inowrocław i Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy.

Czart nie żyje. "Podkurczone szpony wskazują na otrucie"

NOWE

Polecamy

Isaac Del Toro wygrał pierwszy etap wyścigu Vuelta Asturias! Rafał Majka na podium!