Natalia Nykiel, Kasia Kowalska i Kayah to gwiazdy, których kreacje wzbudziły najwięcej zainteresowania podczas drugiego dnia festiwalu Top of The Top w Sopocie.
Wieczór „#iDance… Morze przebojów” poprowadzili Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer. Natomiast artyści, którzy wystąpią, to: Kayah, Andrzej Piaseczny, Kombii, Anna Wyszkoni, Blue Cafe, De Mono, Cleo, Mesajah, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Wanda i Banda, Oddział Zamknięty, LemOn i Mr. Zoob.
to nie stroje powinny być punktem zainteresowania, lecz śpiew, prawdziwe gewiazdy piosenki ubierają się skromnie, aby zwracać uwagę na śpiew a nie na strój
N
Norbert
Natalia Nykiel wystąpiła w kurtce strażackiej z lametą, najgorzej prezentowała się jednak Kayah. Wyglądała jakby urwała się z choinki, głos miała jak ołma, która wrzeszczy na krowy na pastwisku.
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl