15025. "Ania" z Włocławskiego...
... panna średniego wzrostu, o ładnym wyglądzie i miłym głosie, poukładana, optymistka. Jest domatorką, mieszka w środowisku wiejskim. Chce znaleźć dobrego i mądrego partnera, któremu zależy na stałym związku, wzajemnym zaufaniu i prawdziwym uczuciu. Wierzy, że pozna uczciwego, bezdzietnego kawalera, niezależnego, z wykształceniem średnim, zmotoryzowanego, w wieku od 40 do 46 lat, o przyjemnej prezencji, bez nałogów, opiekuńczego. Prosi o szczere oferty. Telefon ułatwi kontakt - numer udostępni redakcja.
15026. Bydgoszczanin...
... 46-letni kawaler wzrostu 180 cm, bez nałogów, mający stałą pracę. Nie szuka przygód. lecz żony, również z Bydgoszczy. Pragnie poznać samotną pannę w wieku od 38 do 45 lat, mającą 170 cm wzrostu, bez nadwagi, sympatyczną, zadbaną, bez nałogów, posiadającą mieszkanie. Pani może mieć dziecko. Wyklucza materialistki, szukające przygód, otyłe i karane. Czeka na listy i telefony - numer w redakcji.
15027. Panna z Kujaw...
... bardzo spokojna, uczciwa, szczera, nieśmiała, skromna, pracującą zawodowo, dobra gospodyni. Lubi domowe zacisze, spokojne życie, przyrodę i podróże. Szuka swojej drugiej połówki, kawalera w wieku od 33 do 40 lat, niezależnego finansowo i zmotoryzowanego, mogącego zmienić miejsce zamieszkania. wyklucza palących i nadużywających alkoholu, mających zobowiązania i karanych. Prosi o listy z pełnym adresem.
15028. Kawaler...
... przystojny 28-latek, wzrostu 183 cm, zmotoryzowany. Jest katolikiem, z dobrze sytuowanej rodziny. Mieszka w przepięknej wczasowej miejscowości. Szuka życiowej partnerki, spokojnej dziewczyny, kochającej przyrodę. Prosi o listy z numerem telefonu.
15029. Wdowa...
... ładna zgrabna i zadbana 60-letnia pani, z poczuciem humoru, niezależna pod każdym względem. Szuka przyjaciela, wolnego pana w podobnym wieku, pragnącego spędzić jesień życia we dwoje. Spełnieniem oczekiwań byłby mężczyzna zadbany, ustabilizowany, bez uciążliwych nałogów, bez zobowiązań. Prosi o listy.
15030. Kawaler z Inowrocławia...
... Pragnie poznać sympatyczną pannę w wieku 28-35 lat, mającą maksymalnie 164 cm wzrostu, z wykształceniem co najmniej średnim, elegancką i zadbaną, z Inowrocławia lub powiatu inowrocławskiego. Czeka na nią mężczyzna stateczny, komunikatywny, z poczuciem humoru, o wysokiej kulturze osobistej, który chętnie wybierze się na romantyczny spacer i dotrzyma towarzystwa w każdej sytuacji. Prosi o listy z numerem telefonu, e-maila.
Nasz adres:
Prasowe Biuro Matrymonialne "Gazeta Pomorska", 87-800 Włocławek, ul. Żabia 29, tel. 54 232-22-22 w godzinach 11.00-14.00.
UWAGA: Warunkiem zamieszczenia anonsu jest dołączenie do jego treści odcinka wpłaty 10 zł na konto: "MEDIA REGIONALNE", II Oddz. w Bydgoszczy, 00-838 WARSZAWA, ul. Prosta 51. Nr konta: 471880 0009 0000 0011 0121 0001 z dopiskiem "Może to Ty".
Oferty drukujemy w poniedziałki i środy. Aby skontaktować się z wybraną osobą wystarczy napisać do niej list, zaznaczyć numer oferty i przesłać na nasz adres. Piszcie do nas. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.