Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Olimpijczycy z kujawsko-pomorskiego wyróżnieni (wideo, lista)

Ewa Abramczyk-Boguszewska
- Matematyka pomaga w uczeniu się filozofii - mówi Monika Woźniak, laureatka Olimpiady Filozoficznej, uczennicą VI LO w Bydgoszczy
- Matematyka pomaga w uczeniu się filozofii - mówi Monika Woźniak, laureatka Olimpiady Filozoficznej, uczennicą VI LO w Bydgoszczy Fot. Jarosław Pruss
Osiągnęli sukcesy w najróżniejszych dziedzinach. Niektórzy mają już indeks na studia. We wtorek prawie dwustu laureatów i finalistów olimpiad odebrało nagrody. Młodzież i nauczyciele spotkali się w urzędzie wojewódzkim w Bydgoszczy.

https://www.youtube.com/watch?v==_HJzWNE8eiA
Najbardziej utytułowani to: Anna Szymańska z I LO w Grudziądzu, Michał Rybarczyk z II LO w Inowrocławiu, Aleksander Łożykowski z I LO w Inowrocławiu, Adam Wałkowski z Zespołu Szkół w Bielicach oraz Jakub Wysocki z Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu.

Dyplomy odebrali nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i dyrektorzy szkół.

Rozmowa z Moniką Woźniak, laureatką Olimpiady Filozoficznej, uczennicą VI LO w Bydgoszczy (na zdjęciu) już dziś (środa 10 czerwca) tylko w papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej"

Lista wyróżnionych olimpijczyków:

(Wyróżnionych podajemy według następującego klucza: imię i nazwisko, szkoła, olimpiada, tytuł, imię i nazwisko opiekuna)

1. Aleksandra Jaszkowska, Zespół Szkół Plastycznych Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy XXXIII, Olimpiada Artystyczna, laureat 2 miejsce, Wojciech Kieler
2. Martyna Wędzicka, Zespół Szkół Plastycznych Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy XXXIII, Olimpiada Artystyczna, finalista
3. Kaja Woytynowska, Zespół Szkół Plastycznych Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy XXXIII, Olimpiada Artystyczna, finalista
4. Kacper Szarmach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, I Olimpiada Logistyczna, laureat 2 miejsce, Grażyna Karpus
5. Władysław Grześkowiak, Zespół Szkół w Mogilnie, XL Olimpiada Języka Rosyjskiego, finalista, Ewa Piechocka
6. Krzysztof Kamil Schmeichel, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu XIII, Olimpiada Wiedzy o Żywieniu, finalista, Beata Kozińska
7. Kamil Kotkowski, Zespół Szkół nr 12 Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy, IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości, finalista, Elżbieta Koperska
8. Mateusz Kin, Zespół Szkół nr 12 Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy, IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości, finalista
9. Mateusz Naleśnik, VLO Jana Pawła II w Toruniu, XXVII Olimpiada Języka Łacińskiego, finalista, Elżbieta Skórcz
10. Zuzanna Kozłowska, VLO Jana Pawła II w Toruniu, XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, finalista, Lilia Szczepaniak
11. Rafał Chojnacki VLO Jana Pawła II w Toruniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Maria Jadczak
12. Szczepan Szczęsny VLO Jana Pawła II w Toruniu L Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym finalista Jacek Tymiński
13. Katarzyna Lisowska VLO Jana Pawła II w Toruniu IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista Katarzyna Rybicka
14. Michał Lewandowicz VLO Jana Pawła II w Toruniu Olimpiada Wiedzy o Finansach finalista
15. Łukasz Buchholz ILO Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat Violetta Hejza
16. Michał Rapicki ILO Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią XIX Olimpiada Teologii Katolickiej finalista Ks. Krzysztof Kozłowski
17. Alexander Skumiewski IXLO w Bydgoszczy XXXIII Olimpiada Języka Angielskiego laureat 4 miejsce Marcin Czarnota
18. Anita Słowińska IXLO w Bydgoszczy XXXIII Olimpiada Języka Angielskiego finalista Dorota Cieśniewska
19. Łukasz Lentka Zespół Szkół Elektronicznych Wojska Polskiego w Bydgoszczy XI Olimpiada Elektryczna i Elektroniczna "Euroelektra" laureat 1 miejsce Lucyna Lewandowska
20. Adam Wałkowski Zespół Szkół Powstańców Wielkopolskich w Bielicach XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, IX Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości, XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Gabriela Nowińska
21. Maciej Potopowicz Zespół Szkół Powstańców Wielkopolskich w Bielicach XXXIII Olimpiada Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Janina Patycka
22. Krzysztof Wołowicz Zespół Szkół Powstańców Wielkopolskich w Bielicach IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista Kinga Woroch
23. Ewelina Strzępka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Jana Pawła II w Inowrocławiu XI Olimpiada Wiedzy o Żywności laureat 3 miejsce Mirosława Górecka
24. Mariusz Andrzej Barcz ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXXV Olimpiada Geograficzna finalista Grażyna Martynowicz
25. Witold Bachorski ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXXVIII Olimpiada Biologiczna finalista Irena Dorsz
26. Mateusz Nalewajski ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXXV Olimpiada WiedzyTechnicznej finalista Mariusz Sobczak
27. Wojciech Urbański ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXXV Olimpiada WiedzyTechnicznej finalista
28. Monika Sałacka ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXXV Olimpiada WiedzyTechnicznej finalista
29. Jakub Wojciechowski ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXXV Olimpiada WiedzyTechnicznej laureat
30. Mariusz Braszkiewicz ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku L Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym finalista Renata Zielińska
31. Paweł Łowicki ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXI Olimpiada Filozoficzna finalista Romana Wasilewska
32. Katarzyna Korecka ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalista Lilianna Iwińska
33. Maciej Adamczyk ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista Tatiana Glapiak
34. Konrad Konopczyński ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista
35. Patryk Bińkowski ILO Ziemi Kujawskiej we Włocławku IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista
36. Katarzyna Wilamowska IILO Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Aleksandra Życzyńska
37. Bartłomiej Szneider IILO Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu XXI Olimpiada Filozoficzna finalista Katarzyna Bartos
38. Marcin Malendowicz IILO Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu IV Olimpiada Przedsiębiorczości finalista Michał Kwiatkowski
39. Łukasz Figielski LO Stanisława Sztaszica w Ciechocinku XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalista Krzysztofa Urbańska - Włoch
40. Przemysław Łaganowski ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Łukasz Oliwkowski
41. Wojciech Steppa ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Jadwiga Orłowska
42. Monika Ziobro ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Agnieszka Zielińska
43. Damian Skawiński ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Edmund Mikołajczak
44. Paweł Wiśniewski ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat
45. Marta Gęsińska ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu III Olimpiada Mediawistyczna finalista
46. Wojciech Nowosad ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu III Olimpiada Mediawistyczna finalista
47. Aleksander Łożykowski ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, XI Wiedzy o Prawie, VII Misyjna Znajomości Afryki finalista, laureat 2x Sławomir Drelich
48. Kinga Naborczyk ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu VII Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki finalista
49. Agnieszka Nowak ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu VII Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki, XXXV Geograficzna finalista Andrzej Podbielski
50. Mateusz Woźniak ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu VII Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki finalista
51. Tomasz Bartkowiak ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu XXXVIII Olimpiada Biologiczna finalista Anna Pędzich-Kuszel
52. Olga Bohuszewicz ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu XXXVIII Olimpiada Biologiczna, XXIV Wiedzy Ekologicznej finalista Joanna Konopka-Rydz
53. Paula Szydłowska ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalista
54.Tomasz Maciążek ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu LVIII Olimpiada Fizyczna finalista Eugeniusz Mikołajczak
55. Paweł Frasz ILO Jana Kasprowicza w Inowrocławiu XXXIII Olimpiada Artystyczna finalista Halina Hleb-Koszańska
56. Mateusz Mazurkiewicz VIIILO dr. E Warmińskiego w Bydgoszczy XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalista Mirosława Drażniuk
57.Damian Groszewski Zespół Szkół Budowlanych i Palstycznych Mikołaja Kopernika w Grudziądzu XXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych finalista Jarosław Dyduch
58. Alicja Aranowska ILO Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalista Wojciech Sobieszczyk
59. Mateusz Wiśniewski III LO w Brodnicy IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista Tomasz Wysocki
60. Aleksandra Biała III LO w Brodnicy IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista
61. Dawid Siniacki III LO w Brodnicy IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista
62. Andrzej Małkowski Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Praktycznego Ignacego Łyskowskiego w Grubnie XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Henryk Sobociński
63. Małgorzata Jesionkowska Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Praktycznego Ignacego Łyskowskiego w Grubnie XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Grażyna Dombek
64. Siergiej Wielikich Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy XL Języka Rosyjskiego finalista Aleksander Lisiecki
65. Karolina Olszewska ILO Mikołaja Kopernika w Toruniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Katarzyna Nowakowska-Zgolińska
66. Michał Gottwald ILO Mikołaja Kopernika w Toruniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista
67. Petter Gullmark LO I Armii Wojska Polskiego w Strzelnie XVI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka finalista Renata Lepsza
68. Łukasz Burda LO I Armii Wojska Polskiego w Strzelnie IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat Marian Mikołajczak
69. Mateusz Bernaś LO I Armii Wojska Polskiego w Strzelnie IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista
70. Maria Kubiak LO I Armii Wojska Polskiego w Strzelnie IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista
71. Weronika Szwebs IILO Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego laureat 2 miejsce Anna Nakielska-Kowalska
72. Sylwia Bethke IILO Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista
73. Paweł Góra IILO Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista
74. Katarzyna Dembowy IILO Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista
75. Joanna Piechowiak IILO Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy XXXIXOlimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista
76. Sebastian Piaskowski IILO Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości laureat 1 miejsce Maryla Bieniek-Majka
77. Jakub Krymer VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy LV Olimpiada Chemiczna laureat Agnieszka Łysio
78. Joanna Kośmicka VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy LV Olimpiada Chemiczna, XIII Wiedzy o Żywieniu finalista Alojzy Markwitan
79. Monika Woźniak VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XXI Olimpiada Filozoficzna, XXXIX Literatury i Języka Polskiego laureat,finalista Grzegorz Śliwiński
80. Patryk Drobiński VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy LVIII Olimpiada Fizyczna, LX Olimpiada Matematyczna finalista Piotr Malinowski
81. Michał Musztyfaga VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XXXV Olimpiada Geograficzna finalista Wojciech Olejniczak
82. Janusz Kudełka VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XVI Olimpiada Informatyczna, LX Olimpiada Matematyczna finalista Mieczysława Wierzbicka
83. Konrad Baumgart VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XVI Olimpiada Informatyczna finalista Małgorzata Piekarska
84. Maciej Borsz VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XVI Olimpiada Informatyczna finalista Michał Wenderlich
85. Martyna Wałaszewska VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XVI Olimpiada Informatyczna finalista Krzysztof Hyżyk
86. Agnieszka Wujków VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego laureat Witold Uszyński
87.Artur Rutkowski VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiada Wiedzy o Finansach laureat, finalista Wiesława Kitajgrodzka
88. Maciej Walerych VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiada Wiedzy o Finansach laureat, finalista
89. Mateusz Karaszewski VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy Olimpiada Wiedzy o Finansach finalista
90. Maciej Chmielewski VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista
91. Filip Stępniak VILO Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista
92. Marta Kocoń IVLO Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Joanna Kolan
93. Paweł Krzemień IVLO Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalista Teresa Uklejewska
94. Agata Szczerbiak III LO Marii Konopnickiej we Włocławku L Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym finalista Wioleta Frydrychowska
95. Michał Rybarczyk IILO Marii Konopnickiej w Inowrocławiu XXXV Olimpiada Geograficzna, L Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, VII Wiedzy o Unii Europejskiej, laureat 2 miejsce, laureat 9 miejsce, finalista Waldemar Wąśniewski
96. Jakub Łączkowski IILO Marii Konopnickiej w Inowrocławiu XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, finalista Zbigniew Zygora
97. Anna Jaszcz IILO Marii Konopnickiej w Inowrocławiu XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, finalista
98.Anna Olczykowska IILO Marii Konopnickiej w Inowrocławiu XXXVIIIOlimpiada Biologiczna finalista Aneta Jabłońska
99. Marta Kruszyna IILO Marii Konopnickiej w Inowrocławiu XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Danuta Łazur
100. Tomasz Siniew IILO Marii Konopnickiej w Inowrocławiu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Agnieszka Leszczyńska
101. Malwina Konieczka IILO Marii Konopnickiej w Inowrocławiu XXXIII Olimpiada Artystyczna finalista Halina Hleb-Koszańska
102.Damian Puchalski Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu LII Olimpiada Astronomiczna finalista Mariusz Kamiński
103. Elżbieta Gabor Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXVIII Olimpiada Biologiczna, LV Olimpiada Chemiczna laureat, finalista Paweł Chariasz
104. Maria Budnik Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu LV Olimpiada Chemiczna laureat Małgorzata Augustynowicz
105. Marek Grzeszczyk Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXV Olimpiada Geograficzna finalista Arkadiusz Stańczyk
106. Kamil Szwaba Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXV Olimpiada Geograficzna finalista
107. Jędrzej Dominiczak Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXV Olimpiada Geograficzna finalista
108. Jakub Wysocki Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXV Olimpiada Geograficzna, XXXV Olimpiada Nautologicznej, IX Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista Michał Dudkiewicz
109. Piotr Szefler Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XVI Olimpiada nformatyczna laureat Jadwiga Rogulska
110.0 Michał Kosnowski Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XVI Olimpiada Informatyczna finalista Anna Kwiatkowska
111. Adam Nieuważny Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXIII Olimpiada Języka Angielskiego finalista Monika Zalewska
112. Karolina Dąbkowska Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XL Olimpiada Języka Rosyjskiego finalista Joanna Solska
113. Martyna Maciuch Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Edyta Bugaj-Brauze
114. Paulina Soból Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Izabela Deptuła
115. Witold Krawczyk Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista
116. Joanna Mazur Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat Arkadiusz Kierys
117. Igor Moraczewski Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego finalista
118. Szymon Kanonowicz Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu LX Olimpiada Matematyczna laureat Adam Makowski
119. Łukasz Patyna Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu LX Olimpiada Matematyczna finalista Zbigniew Bobiński
120. Radosław Tekiela Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu LX Olimpiada Matematyczna finalista
121. Stanisław Kobus Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XIX Olimpiada Teologii Katolickiej finalista o Waldemar Aramowicz
122. Dawid Dwórznik Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej finalista
123. Artur Czerwiński IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu LII Olimpiada Astronomiczna, XXXV Olimpiada WiedzyTechnicznej finalista Dariusz Graczyk
124. Dominika Szelążek IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XXXVIII Olimpiada Biologiczna finalista Małgorzata Białek
125. Patryk Bronka IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, IV Olimpiada Przedsiębiorczości finalista, laureat 12 miejsca Bożena Kmiecik
126. Łukasz Szablewski IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej finalista Andrzej Czyżewski
127. Mikołaj Jan Szymański IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej finalista
128. Mikołaj Jan Zaborowski IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu LVIII Olimpiada Fizyczna finalista Maciej Wiśniewski
129. Bartosz Andrzej Latuszyński IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XXXV Olimpiada Geograficzna, laureat
130. Maciej Polak IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XXXV Olimpiada Geograficzna, finalista Inka Strzyżewska-Pietrucień
131. Marta Słupczewska IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Gabriela Potocka
132. Michał Wodzyński IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu III Olimpiada Mediawistyczna finalista Ilona Cichoń
133. Anna Włośniewska IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XIX Olimpiada Teologii Katolickiej laureat 3 miejsca Piotr Biegalski
134. Kinga Kuzimkowska IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XVI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka laureat 3 miejsca
135. Aleksandra Walasek IVLO Tadeusza Kościuszki w Toruniu XVI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka finalista
136. Michał Rybicki Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy Olimpiada Wiedzy o Żywnosci finalista Barbara Morawska
137. Wojciech Wierzchowski Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy Olimpiada Wiedzy o Żywnosci finalista
138. Magdalena Cyglicka XLO w Toruniu VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej finalista Anna Makacewicz
139. Łukasz Łenski XLO w Toruniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat Danuta Karpus
140. Patryk Mitzig XLO w Toruniu XXI Olimpiada Filozoficzna finalista Maria Mazurkiewicz
141. Jakub Pawłowski XLO w Toruniu XXI Olimpiada Filozoficzna finalista
142. Jakub Olender XLO w Toruniu XXI Olimpiada Filozoficzna finalista
143. Anna Szymańska ILO Bolesława Chrobrego w Grudziądzu VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, L Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, IX Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat Kamila Mariola Melkowska-Lemke, Rutkowska
144. Jakub Wichrowski ILO Bolesława Chrobrego w Grudziądzu LVIII Olimpiada Fizyczna finalista Beata Chodziutko-Furso
145. Jakub Grzybek ILO Bolesława Chrobrego w Grudziądzu IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista Witold Cybulski
146. Kamil Podsiadło ILO Bolesława Chrobrego w Grudziądzu VII Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki finalista ks. Marcin Jurak
147. Artur Kraska ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XVI Olimpiada Informatyczna laureat Piotr Dobosiewicz
148. Karol Szymański ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XVI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka laureat Danuta Kopińska-Kołowacik
149. Agnieszka Czajkowska ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXXVIII Olimpiada Biologiczna finalista Barbara Izdebska
150. Maksymilian Jarząbek ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XVI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka finalista
151. Jakub Kowalczyk ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXXV Olimpiada Historyczna finalista
152. Marta Patyk ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista Izabela Pogodzińska
153. Agata Szabłowska ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista
154. Mikołaj Zduńczuk ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXXV Olimpiada Geograficzna finalista Małgorzata Rechlewska
155. Piotr Bramski ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej laureat Małgorzata Klisz-Lipkowska
156. Dawid Ziółkowski ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXXV Olimpiada Historyczna laureat
157. Paweł Ciemiński ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej finalista
158. Łukasz Kubiak ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy XXXV Olimpiada Geograficzna finalista
159. Łukasz Kalinowski ILO Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy LX Olimpiada Matematyczna finalista Mariusz Adamczak
160. Tomasz Trzeciakowski VLO Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy XIX Olimpiada Teologii Katolickiej finalista Maciej Kulczyński
161. Michał Kropowski Zespół Szkół nr 1 Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, IX Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat, finalista Marek Beyger
162. Kamil Kowalski Zespół Szkół nr 1 Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, IX Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. laureat, finalista
163. Wojciech Kowalski Zespół Szkół nr 1 Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Roman Buler
164. Sebastian Warlikowski Zespół Szkół nr 1 Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Jarosław Kaliński
165. Artur Lubieński Zespół Szkół nr 1 Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista
166. Tomasz Skorczewski Zespół Szkół Gastronomicznych Jarosława Iwaszkiewicza w Bydgoszczy XIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu laureat 6 miejsce Joanna Dyrka
167. Dorota Radzińska Zespół Szkół Gastronomicznych Jarosława Iwaszkiewicza w Bydgoszczy XIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu laureat 13 miejsce
168. Tomasz Iskrzak Zespół Szkół Budowlanych Jurija Gagarina w Bydgoszczy XXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych finalista Monika Zawadzka
169. Michał Słomkowski ILO Braci Śniadeckich w Żninie XXXV Olimpiada WiedzyTechnicznej finalista Tomasz Kanarkowski
170. Marcin Kruszewski Zespół Szkół Rolniczych Władysława Grabskiego w Grudziądzu XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Józef Piłat
171. Piotr Szczepanek Zespół Szkół Rolniczych Władysława Grabskiego w Grudziądzu XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista
172. Łukasz Lech Zespół Szkół Rolniczych Władysława Grabskiego w Grudziądzu XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Elżbieta Jastrzębska
173. Paulina Kunikowska Zespół Szkół Rolniczych Władysława Grabskiego w Grudziądzu XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Elżbieta Dolińska
174. Tomasz Cienkowski Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcacego w Toruniu XI Olimpiada Wiedzy o Żywności finalista Krzysztof Anna Umański Umańska
175. Michał Woźniakowski VIILO Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego finalista Dorota Rabiej
176. Ramona Musielska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Jadwigi Dziubińskiej w Gąsawie XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Bożena Korniluk
177. Magdalena Waśkiewicz Zespół Szkół, Liceum Ogólnokształcacego Romualda Traugutta w Lipnie XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalista Lilianna Iwińska
178. Marcelina Myszyńska Zespół Szkół, Liceum Ogólnokształcacego Romualda Traugutta w Lipnie XVII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia finalista Urszula Myszyńska
179. Kamil Węglarz Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu IX Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista Małgorzata Płatkowska
180. Grzegorz Bandura Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu Olimpiada Wiedzy o Finansach finalista Łucja Modzelewska
181. Marcin Małkowski Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Magdalena Górzyńska
182. Karol Kurzydłowski Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista
183. Maciej Kalinowski Zespół Szkół Leśnych w Tucholi XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Krystyna Grochowska
184. Karol Lemańczyk Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego I Armii Wojska Polskiego w Sypniewie XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych finalista Halina Sikorska
185. Adam Brzoszczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi IX Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 1939 r. finalista Marek Chrzanowski
186. Marta Kupisz Zespół Szkół Chemicznych Marii Skłodowskiej - Curie we Włocławku Olimpiada Wiedzy o Żywieniu finalista Wanda Oleksiak

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska