9 z 13
Kilogram mąki kosztuje 0,79 euro - 3,72 zł, tyle samo trzeba...
fot. Agnieszka Domka-Rybka

Kilogram mąki kosztuje 0,79 euro - 3,72 zł, tyle samo trzeba zapłacić za kilogram cukru.

10 z 13
Litr najtańszego oleju kosztuje 3,39 euro - 16 zł.
fot. Agnieszka Domka-Rybka

Litr najtańszego oleju kosztuje 3,39 euro - 16 zł.

11 z 13
Opakowanie ryżu (cztery woreczki) kosztuje 1,15 euro - 5,42...
fot. Agnieszka Domka-Rybka

Opakowanie ryżu (cztery woreczki) kosztuje 1,15 euro - 5,42 zł.

12 z 13
Kostka masła (250 gramów) kosztuje 3,59 euro - 16,94 zł.
fot. Agnieszka Domka-Rybka

Kostka masła (250 gramów) kosztuje 3,59 euro - 16,94 zł.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Werbena to hit. Ale jaka? Zwróć uwagę na nazwę i nie pomyl kwiatów, bo się zdziwisz

Werbena to hit. Ale jaka? Zwróć uwagę na nazwę i nie pomyl kwiatów, bo się zdziwisz

Nie zabraknie gwiazd na 660-leciu Szubina. Ale jeszcze w maju sporo się będzie działo

Nie zabraknie gwiazd na 660-leciu Szubina. Ale jeszcze w maju sporo się będzie działo

Ranking lokat bankowych w maju 2025. Nawet 7% dla nowych klientów

Ranking lokat bankowych w maju 2025. Nawet 7% dla nowych klientów

Zobacz również

Nie zabraknie gwiazd na 660-leciu Szubina. Ale jeszcze w maju sporo się będzie działo

Nie zabraknie gwiazd na 660-leciu Szubina. Ale jeszcze w maju sporo się będzie działo

Takie emerytury ZUS wypłaci w czerwcu 2025. Mamy wyliczenia i tabelę brutto i netto

Takie emerytury ZUS wypłaci w czerwcu 2025. Mamy wyliczenia i tabelę brutto i netto