6. Olimp Gościno 6 9 14-20
7. GSS Grodzisk Wlkp. 8 8 10-23
8. Stilon II Gorzów Wlkp. 8 7 9-13
9. Tucholanka Tuchola 8 4 8-35

Bramki: Inga Gotowalska (68), Jagoda Garbowska (89. głową) - Sandra Beszterda (8), Paulina Pisarek (45).
NOTEĆ: Kalita - Wojciechowska, Borowicz, Gierszewska, Zygmunt - Gotowalska, Nowicka, Troszyńska, Ziemba (75. Garbowska) - Łożyńska, Dziubek.

- Rywalki oddały w pierwszej połowie dwa celne strzały na bramkę i zdobyły dwa gole - mówi szkoleniowiec. - W przerwie, w szatni nikt nie rozpaczał. Jedna zawodniczka mobilizowała drugą do walki.

Po zmianie stron, drugoligowy mecz toczył się pod dyktando piłkarek z Inowrocławia. Świetnie dysponowana była jednak bramkarka Grodziskiego Stowarzyszenia Sportowego. Kontaktowe trafienie było autorstwa Ingi Gotowalskiej, która wykorzystała dobre podanie Natalii Ciężkiej. W końcowych sekundach do wyrównania doprowadziła rezerwowa Jagoda Garbowska.
Strzeliła pierwszego gola w drugiej lidze. Ponownie świetnie podawała Ciężka. - Był to mecz Noteci z bramkarką z Grodziska Wielkopolskiego. Dziewczyna broniła w niesamowitych sytuacjach. Tylko dzięki niej rywalki wywiozły punkt z Inowrocławia - podkreśla Kugler. - Dziękujemy naszym wiernym kibicom. Nawet przez chwilę w nas nie zwątpili. Całe 90 minut śpiewali i dopingowali nas.

Pozostałe mecze: KKP II Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 0:2; GOSRiT Luzino - Stilon II Gorzów Wlkp. 2:1; UKS Górnicza Konin - Tucholanka Tuchola 7:0; Olimp Gościno - Victoria SP 2 Sianów 0:4.