Piłkarski weekend w regionie. Terminarz i obsada sędziowska [22-24 września 2017]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
Wojciech Alabrudziński
W weekend czekają nas kolejne mecze w 3, 4 i 5 kujawsko-pomorskiej lidze oraz w A klasach KPZPN. Przedstawiamy terminarz i obsadę sędziowską spotkań rozgrywanych w dniach 22-24 września 2017.

III liga, grupa II - 8. kolejka
Sobota
Energetyk Gryfino - Włókniarz 1925 Kalisz, 12 - Jewgienij Adamonis (Gdańsk)
Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg, 14 - Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
Elana Toruń - Lech II Poznań, 15 - Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Górnik Konin - Jarota Jarocin, 16 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp., 16 - Karol Arys (Szczecin)
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Bałtyk Gdynia, 16 - Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew, 16 - Dawid Błaszczak (Szczecin)
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin, 16 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Niedziela
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo, 11 - Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)

IV liga kujawsko-pomorska - 7. kolejka
Sobota
Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek, 13 - Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin, 14 - Rafał Podlewski (Izdebno)
Sparta Brodnica - Start Warlubie, 15 - Dariusz Łęgosz (Lipno)
Chemik Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 16 - Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Legia Chełmża - Sokół Radomin, 16 - Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Chełminianka Chełmno - Unia Janikowo, 16 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Pogoń Mogilno - Wisła Nowe, 16 - Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Notecianka Pacio Pakość - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 16 - Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Niedziela
Kujawiak Lumac Kowal - Polonia Bydgoszcz, 16 - Łukasz Bania (Toruń)

V liga kujawsko-pomorska - 6. kolejka
Grupa I
Piątek
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - Grom Więcbork, 19 - Karol Rolewicz (Grudziądz)
Sobota
Iskra Ciechocin - Tor Laskowice, 11 - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Gryf Sicienko - Flisak Złotoria, 11 - Łukasz Boinski (Sadki)
Mustang Ostaszewo - Promień Kowalewo Pomorskie, 11 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Budowlany KS Bydgoszcz - KS Łochowo,12 - Marcin Liana (Cerekwica)
Start Eco-Pol Pruszcz - Drwęca Golub-Dobrzyń, 16 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Victoria Lisewo - Radzynianka Radzyń Chełmiński, 16:30 - Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Niedziela
Wojownik Wabcz - POL-OSTEG Pomorzanin Serock, 15 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)

Grupa II
Sobota
Gopło Kruszwica - Łokietek Brześć Kujawski, 16 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
Unia Gniewkowo - Lubienianka Lubień Kujawski, 16 - Dariusz Wienconek (Włocławek)
Start Radziejów - Wisła Dobrzyń n/Wisłą, 16 - Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Noteć Łabiszyn - GKS Baruchowo, 16 - Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin, 16 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Strzelno, 16:30 - Maciej Lanckowski (Toruń)
Niedziela
Ziemowit Osięciny - LTP Lubanie, 15 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zdrój Ciechocinek, 15 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)

A klasy KPZPN
Grupa I Bydgoszcz
Sobota
Rawys CEO Raciąż - Zawisza Bydgoszcz, 15 - Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Tartak Wudzyn - Fala Świekatowo, 15 - Marcin Modry (Bydgoszcz)
Victoria Koronowo - GLKS Dobrcz, 16 - Kamil Pril (Cekcyn)
Kamionka Kamień Krajeński - GLKS Anmar Osielsko, 16 - Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
Dąb Potulice - Krajna Sępólno Krajeńskie, 17 - Dariusz Karolczak (Paterek)
Victoria Niemcz - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 18 - Łukasz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Niedziela
Gryf Piaseczno - Myśliwiec Gostycyn, 15 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)

Grupa II Bydgoszcz
Sobota
Znicz Rojewo - Pałuczanka Żnin, 16 - Robert Pasek (Toruń)
Zagłębie Piechcin - Zootechnik Kołuda Wielka, 16 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Mikrus-Gesal Szadłowice - Kujawy Markowice, 16 - Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Sparta Janowiec - Wielkopolski Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 16 - Bartosz Hak (Królikowo)
Goplania Inowrocław - KS Brzoza, 14 - Sławomir Winiecki (Zamość)
Niedziela
Noteć Gębice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka, 15 - Bartosz Hebda (Wierzbiczany)
Czarni Wierzchosławice - BOSiR/LKS Dąb Barcin, 15 - Sebastian Szubski (Kowal)

Grupa Toruń
Sobota
Victoria Czernikowo - LKS Pomowiec Kijewo Królewski, 16 - Bartosz Roszyk (Toruń)
GKS Pogrom Zbójno - Węgrowianka Węgrowo, 16 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Unislavia Unisław - Olimpia II Grudziądz SA, 16 - Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)
Gwiazda Starogród - Stal Grudziądz, 16 - Krzysztof Doroz (Toruń)
GKS Błękitni Podwiesk - Piast Łasin, 17 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
LZS Bobrowo - Unia Wąbrzeźno, 17 - Mariusz Orzechowski (Dobre)
Cyklon Kończewice - Kasztelan Papowo Biskupie, 17 - Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Niedziela
Zamek Bierzgłowski - LZS Świedziebnia, 12 - Mateusz Śliwowski (Rozgarty)

Grupa I Włocławek
Sobota
Wzgórze Raciążek - Tęcza Topólka, 16 - Mariusz Pyszorski (Lipno)
Niedziela
Kujawy Kozy - Start Stawki, 11 - Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)
Piast Bądkowo - MGKS Lubraniec, 15 - Michał Chrzanowski (Piechcin)
Zgoda Chodecz - Sadownik Waganiec, 16 - Szymon Osieczak (Włocławek)
Unia Leszcze - Unia Choceń , 16 - Marcin Skowroński (Plebanka)

Grupa II Włocławek
Sobota
Mień Lipno - Orion Popowo, 15 - Damian Ruczewski (Włocławek)
LKS Grot Kowalki - GKS Fabianki, 16 - Jarosław Barczak (Włocławek)
Kujawiak Kruszyn - Tłuchowia Tłuchowo, 17 - Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Niedziela
Skrwa Skrwilno - Wiślanin Bobrowniki, 14- Rafał Jankowski (Włocławek)

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3