17 z 24
Jaja kurze świeże - za 1szt - 0,35 zł.
fot. Archiwum

Jaja kurze świeże - za 1szt - 0,35 zł.

18 z 24
Węgiel kamienny - za 1 tonę - 483,25 zł
fot. Archiwum

Węgiel kamienny - za 1 tonę - 483,25 zł

19 z 24
Ziemniaki 1 kg - 1,04 zł
fot. Archiwum

Ziemniaki 1 kg - 1,04 zł

20 z 24
Piwo za 2,59 zł a papierosy za 5,51 zł! Na takie ceny to aż miło popatrzeć. Tyle płaciliśmy za popularne produkty w 2006 roku
fot. Archiwum
Pozostały jeszcze 3 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Kliknij i zobacz zwyciężczynie konkursu Miss Kujawsko-Pomorskiego. Mamy wyniki

Kliknij i zobacz zwyciężczynie konkursu Miss Kujawsko-Pomorskiego. Mamy wyniki

Tłumy dzieci na starcie! Ruszył Klub Małego Biegacza w Grudziądzu. Mamy zdjęcia

Tłumy dzieci na starcie! Ruszył Klub Małego Biegacza w Grudziądzu. Mamy zdjęcia

Podlej tym grządki, a fasolka szparagowa obrodzi. Dzięki temu strączków będzie w bród

Podlej tym grządki, a fasolka szparagowa obrodzi. Dzięki temu strączków będzie w bród

Zobacz również

Podlej tym grządki, a fasolka szparagowa obrodzi. Dzięki temu strączków będzie w bród

Podlej tym grządki, a fasolka szparagowa obrodzi. Dzięki temu strączków będzie w bród

Tego nie rób przy borówkach, bo szybko zmarnieją i nie będzie owoców

Tego nie rób przy borówkach, bo szybko zmarnieją i nie będzie owoców