https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pokaz pracy nowoczesnych maszyn w Morsku. Przyjdź i zobacz, jak to działa

AGW
Andrzej Bartniak
Firma ZIP AGRO zaprasza rolników na pokazy pracy maszyn. Okazją do uczestnictwa w województwie kujawsko-pomorskim będzie pokaz w Morsku koło Świecia.

Znacie już nową generację produktów z przekładnią bezstopniową? Będzie okazja, żeby je wypróbować. Organizatorzy z ZIP AGRO zaprezentują, jak maksymalizować swoją produkcję. - Będzie Państwo mogli podziwiać pracę w warunkach polowych ciągników marki CASE IH i STEYR oraz maszyn rolniczych, takich producentów jak: LEMKEN, AGRISEM, APV oraz Grupa UNIA i EXPOM - zapowiadają.

Nowoczesną Wieś znajdziesz także na Facebooku - dołącz do nas!

Pokaz zaplanowano na sobotę 11 kwietnia. Początek o godzinie 11:00. Na polu w Morsku przy głównej trasie przy wjeździe na obwodnicę od strony Gdańska w zestawieniu z ciągnikami CASE IH i STEYR pojawią się takie sprzęty, jak: brona talerzowa, siewnik poplonowy, pługi, siewniki, agregat uprawowy, spulchniacz, rozrzutnik obornika i siewnik do traw.

O 11:20 zacznie się prezentacja maszyn, pół godziny później ruszy turniej piłkarzyków i konkurs plastyczny dla dzieci oraz konkurs w przeciąganiu ciągnika na czas przez 5-osobowe grupy. Od 12:00 testowanie sprzętu przez rolników.

Czytaj e-wydanie »
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska