Policjant z Radziejowa wśród mistrzów Polski w tenisie stołowym [zdjęcia]

Jolanta Mlodecka
Młodszy aspirant Emil Czynszak wspólnie z kolegami reprezentowali garnizon kujawsko-pomorski w mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Zajęli pierwsze miejsce pokonując 11 drużyn z całego kraju. Mistrzostwa Polski Policji - Lubartów 2017  - w wyniku bardzo zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z KWP w Bydgoszczy. W skład ekipy wchodzili: Emil Czynszak z KPP w Radziejowie, Maciej Rakowicz z KPP Świecie oraz Artur Kowal z KP Szwederowo. Srebro zdobyła drużyna z KWP we Wrocławiu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący KWP w Krakowie. Tenisiści walczyli też o tytuły indywidualne w dwóch kategoriach wiekowych - do 40 lat i powyżej. Mecze pokazały, że zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy i konkurencja do mistrzostwa była bardzo duża. Po kilkugodzinnej rywalizacji w kategorii wiekowej do lat 40-stu zwyciężył Piotr Mojka z KWP w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Maciej Rakowicz z KPP w Świeciu, natomiast trzecie Artur Kowal z KWP w Bydgoszczy. Reprezentant radziejowskiej komendy mł.asp. Emil Czynszak- na co dzień kierownik ogniwa ruchu drogowego, zajął siódme miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów za rok!
Młodszy aspirant Emil Czynszak wspólnie z kolegami reprezentowali garnizon kujawsko-pomorski w mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Zajęli pierwsze miejsce pokonując 11 drużyn z całego kraju. Mistrzostwa Polski Policji - Lubartów 2017 - w wyniku bardzo zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z KWP w Bydgoszczy. W skład ekipy wchodzili: Emil Czynszak z KPP w Radziejowie, Maciej Rakowicz z KPP Świecie oraz Artur Kowal z KP Szwederowo. Srebro zdobyła drużyna z KWP we Wrocławiu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący KWP w Krakowie. Tenisiści walczyli też o tytuły indywidualne w dwóch kategoriach wiekowych - do 40 lat i powyżej. Mecze pokazały, że zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy i konkurencja do mistrzostwa była bardzo duża. Po kilkugodzinnej rywalizacji w kategorii wiekowej do lat 40-stu zwyciężył Piotr Mojka z KWP w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Maciej Rakowicz z KPP w Świeciu, natomiast trzecie Artur Kowal z KWP w Bydgoszczy. Reprezentant radziejowskiej komendy mł.asp. Emil Czynszak- na co dzień kierownik ogniwa ruchu drogowego, zajął siódme miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów za rok! Jolanta Młodecka
Młodszy aspirant Emil Czynszak wspólnie z kolegami reprezentowali garnizon kujawsko-pomorski w mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Zajęli pierwsze miejsce pokonując 11 drużyn z całego kraju.

Mistrzostwa Polski Policji - Lubartów 2017 - w wyniku bardzo zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z KWP w Bydgoszczy. W skład ekipy wchodzili: Emil Czynszak z KPP w Radziejowie, Maciej Rakowicz z KPP Świecie oraz Artur Kowal z KP Szwederowo.

Srebro zdobyła drużyna z KWP we Wrocławiu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący KWP w Krakowie.

Tenisiści walczyli też o tytuły indywidualne w dwóch kategoriach wiekowych - do 40 lat i powyżej. Mecze pokazały, że zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy i konkurencja do mistrzostwa była bardzo duża.

Po kilkugodzinnej rywalizacji w kategorii wiekowej do lat 40-stu zwyciężył Piotr Mojka z KWP w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Maciej Rakowicz z KPP w Świeciu, natomiast trzecie Artur Kowal z KWP w Bydgoszczy.

Reprezentant radziejowskiej komendy mł.asp. Emil Czynszak- na co dzień kierownik ogniwa ruchu drogowego, zajął siódme miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów za rok!

Materiał oryginalny: Policjant z Radziejowa wśród mistrzów Polski w tenisie stołowym [zdjęcia] - Gazeta Pomorska