Pomorzanin Toruń wygrał z Mieszkiem Gniezno 3:1 ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

Daniel Ludwiński
Jacek Smarz
W sobotę o 17 rozpoczął się mecz Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno. Gospodarze, beniaminek III ligi, mają na koncie jeden punkt zdobyty w trzech rozegranych spotkaniach. Ich przeciwnicy jak na razie przegrali wszystkie spotkania i zamykają tabelę. Zapraszamy na relację na żywo!

18:49

Koniec meczu! Pomorzanin Toruń wygrał 3:1 z Mieszkiem Gniezno. To pierwsze zwycięstwo torunian w III lidze.

18:47

Świetna akcja torunian na koniec meczu! Dobrym dośrodkowaniem popisał się Maksymilian Boczek, a Franciszek Marzec z bliskiej odległości strzelił gola na 3:1.

18:46

Rozpoczął się doliczony czas gry w Toruniu.

18:43

Torunianie przeważają. Mieszko od dłuższego czasu nie stworzył sobie dobrej okazji. Kończył się 87. minuta meczu.

18:42

Franciszek Marzec wywalczył rzut rożny dla torunian.

18:40

Ponownie Woźniak łapie piłkę uderzoną przez Boczka.

18:38

Pierwszy strzał Maksymiliana Boczka. Uderzenie z bliskiej odległości złapał jednak bramkarz Jakub Woźniak.

18:36

Zmiana w toruńskiej drużynie - Mateusz Grudziński opuścił boisko z urazem. Na jego miejsce wszedł Maksymilian Boczek.

18:35

Strzał Pomorzanina nad bramką.

18:30

Dawid Urbaniak z Mieszka otrzymał żółtą kartkę

18:25

2:1 dla Pomorzanina! Sebastian Owczarczyk wykorzystał fakt, że goście przez chwilę grali w dziesiątkę z powodu urazu jednego z zawodników.

18:21

Jakub Sajda zszedł z boiska, za to pojawił się na nim Franciszek Marzec.

18:20

Doskonała okazja Jakuba Sajdy, zakończona strzałem obok słupka.

18:19

Dużo działo się na boisku. Najpierw Jakub Sajda nastraszył bramkarza Mieszka, który wypuścił piłkę z rąk. Po chwili goście zdołali jednak wyprowadzić groźną kontrę, zakończoną strzałem prosto w golkipera "Pomorka".

18:16

Adrian Wróblewski stracił piłkę i Mieszko rozpoczął swoją akcję zakończoną strzałem.

18:15

Minęła 60. minuta gry. Do końca regulaminowego czasu pozostało jeszcze pół godziny.

18:14

Zmiana także w Pomorzaninie. Za Patryka Straszewskiego wszedł Sebastian Owczarczyk.

18:13

Zmiana w drużynie Mieszka. Na boisku pojawił się Kacper Zimmer, który zmienił Beniamina Bednarza.

18:10

Żółta kartka dla Masato Hayashiego z Pomorzanina.

18:09

Z dystansu uderzał Wiktor Babiński. Piłka pofrunęła dość wysoko nad bramką przyjezdnych.

18:07

Strzelał Adrian Wróblewski, ale piłka otarła się tylko o górną siatkę bramki Mieszka.

18:04

Dawid Zaborowski otrzymał żółtą kartkę.

18:01

Niecelny strzał Mieszka z dużej odległości.

18:00

Dwie zmiany w składzie Pomorzanina. W drugiej połowie nie zagrają już Wiktor Pokorowski i Miłosz Waszczuk. Na boisku pojawili się za to Dawid Zaborowski i Kamil Woroniecki.

17:45

Koniec pierwszej połowy. Pierwszych kilkanaście minut zdecydowanie należało do torunian, którzy stale atakowali i w końcu objęli prowadzenie. Drużyna Mieszka szybko wyrównała i od tej pory przejęła inicjatywę, chwilami groźną. Ostatnie minuty już wyrównane.

17:43

Dobra, ale niewykorzystana okazja Pomorzanina.

17:42

Obie drużyny próbują stwarzać sobie szanse, jednak bez powodzenia. Ostatnie minuty pierwszej połowy.

17:35

Strzał gości nad bramką torunian.

17:33

Goście znów bardzo łatwo dotarli pod bramkę Pomorzanina. Torunian ratuje poprzeczka!

17:31

Groźnie w polu karnym torunian. Beniamin Bednarz strzelił jednak niecelnie.

17:30

Jakub Sajda wbiegł z piłką w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału.

17:27

Niecelny strzał gości zza linii pola karnego.

17:26

Gigantyczne zamieszanie w polu karnym! Piłka była już niemal na linii bramkowej, ale ostatecznie Pomorzanin nie zdołał wepchnąć jej do siatki. Nadal 1:1.

17:22

Dobra szansa Miłosza Waszczuka, który miał przed sobą już tylko bramkarza Mieszka. Golkiper przyjezdnych zdołał jednak zatrzymać piłkarza Pomorzanina.

17:17

Błyskawiczna riposta przyjezdnych! Obrona Pomorzanina pogubiła się w polu karnym i Jakub Hoffmann z najbliższej odległości pokonał uderzeniem głową Jakuba Mikołajczaka. Jest 1:1

17:16

Torunianie nie ustają w atakach. Rzut rożny szybko przerodził się jednak w kontrę gości.

17:15

Żółta kartka dla Mikołaja Hajdacza z Mieszka.

17:14

1:0 dla Pomorzanina! Jakub Sajda uderzeniem głową otwiera wynik! Młody piłkarz Pomorzanina wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i "szczupakiem" pokonał bramkarza gości.

17:11

Pomorzanin zaczął regularnie zagrażać bramce gości. Torunianie wykonywali kolejny rzut wolny. Na razie żadna z sytuacji nie była jednak stuprocentową.

17:11

Wiktor Babiński niepotrzebnie zbyt długo szukał podania, zamiast uderzać na bramkę Mieszka.

17:09

Najlepsza jak dotąd szansa Pomorzanina. Torunianie ponownie wykonywali rzut rożny. Bramkarz gości Jakub Woźniak najpierw piąstkował, a po chwili złapał kolejny strzał miejscowych.

17:06

Rzut wolny dla torunian. Dośrodkowanie w pole karne nie znalazło jednak adresata.

17:05

Na boisku leżało dwóch zawodników Pomorzanina. Wiktor Babiński na chwilę opuścił boisko i powrócił na nie po udzieleniu pomocy.

17:03

Goście mieli już rzut rożny, a po chwili ponownie mogli zagrozić toruńskiej bramce.