https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ponad pół kilograma amfetaminy ukrył w... zamrażalniku!

(ak)
Znaleziona w zamrażalniku w mieszkaniu w Golubiu-Dobrzyniu amfetamina oraz waga
Znaleziona w zamrażalniku w mieszkaniu w Golubiu-Dobrzyniu amfetamina oraz waga Policja
Tak pomysłowy okazał się 31-latek z Golubia-Dobrzynia. Mężczyzna jest w rękach policji.

Kryminalni z Golubia-Dobrzynia od dwóch miesięcy rozpracowywali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Wczoraj rano podczas przeszukania mieszkania w Golubiu-Dobrzyniu**funkcjonariusze sprawdzili też sprzęty AGD. **

Przeczytaj także: Golub-Dobrzyń. Policja zatrzymała sześciu mężczyzn za narkotyki
- W zamrażarce w pojemnikach były worki z białym proszkiem - relacjonuje sierż. szt. Justyna Skrobiszewska, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Golubiu-Dobrzyniu. - W sumie, jak wykazały wstępne testy, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy i wagę elektroniczną. Właściciel towaru trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a następnie złożyli wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Czytaj e-wydanie »
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska