https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Potrącenie rowerzystki w Jarużynie?

Radosław Sałaciński
Rower kobiety
Rower kobiety Radosław Sałaciński
Późnym popołudniem w niedzielę dyżurny oficer policji otrzymał zgłoszenie od przypadkowego kierowcy o prawdopodobnym potrąceniu rowerzystki.

- Do zdarzenia doszło na krętej drodze wiodącej z Jarużyna do ulicy Wyzwolenia. Pechowa rowerzystka leżała nieprzytomna na poboczu, mniej więcej w połowie wysokości wzgórza. Została przewieziona karetką do szpitala. Nie znamy w chwili obecnej jej danych personalnych i stanu zdrowia. Trudno ustalić co było przyczyną zdarzenia. W grę wchodzą dwie możliwości. Pierwsza to taka, że rowerzystka sama się wywróciła i uderzyła z dużą siłą w skarpę. Druga to taka, że została potrącona przez nieznany pojazd - informuje oficer policji przeprowadzający zabezpieczanie miejsca zdarzenia.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mat
Ten zjazd jest bardzo niebezpieczny, żadnych znaków ostrzegających przed ostrymi zakrętami czy zwalaniających, najgorzej jest w zimę gdzie nic nie widać a piesi schodzą do fordonu. Niech coś drogowcy wymyślą bo wiecej bedzie takich tragedi.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska