https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar na Jachcicach w Bydgoszczy. Strażacy gaszą ogień w piwnicy domu szeregowego przy ulicy Racjonalizatorów

mc
Pożar w piwnicy na Jachcicach jest już opanowany. Obyło się bez ewakuacji mieszkańców.
Pożar w piwnicy na Jachcicach jest już opanowany. Obyło się bez ewakuacji mieszkańców. fot. sxc.hu
Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej. Żaden z mieszkańców nie ucierpiał w pożarze.

www.pomorska.pl/bydgoszcz

www.pomorska.pl/bydgoszcz

Więcej informacji z Bydgoszczy na stronie www.pomorska.pl/bydgoszcz

Strażacy zostali zawiadomieni o pożarze szybko, dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze zdołały opanować sytuację.

- Akcja się już kończy - mówi Dariusz Grobelniak, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. - Obyło się bez ewakuowania mieszkańców, do którego byliśmy wezwani ani sąsiadujących.

Ogień zajął część piwnicy budynku szeregowego na Jachcicach. - Najpewniej ogień rozprzestrzenił się, bo z pieca wypadł żar - dodaje Grobelniak.

Udostępnij

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
Paweł Ż.
Czy redakcja gazety Pomorskiej słyszała o nowych Canonach w Media Msrkt za 199 złotych? Nie? To widać...czy kiedykolwiek w internetowym wydaniu Gazety pojawi się chociaż jedno zdjęcie nie ściągnięte z internetu albo z telefonu czytelnika? Tragedia... merytoryczne dno. Niestety.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska