https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar w cetrum Ciechocinka, paliły się obiekty handlowe i gastronomiczne [zdjęcia]

(iga)
Zapaliły się trzy stojące obok siebie pawilony.
Zapaliły się trzy stojące obok siebie pawilony. Jadwiga Aleksandrowicz
Przed godz. 14 Państwowa Straż Pożarna dostała sygnał o pożarze, jaki wybuchł w jednym z pawilonów na Placu Gdańskim w Ciechocinku. Długo trwała walka z żywiołem.

Pożar w centrum Ciechocinka

Gdy przyjechali strażacy paliły się trzy obiekty: bar i dwa sklepy delikatesowe. Wszystkie zlokalizowane w wąskim pasażu w niewielkich pawilonach na zapleczu nowego obiektu handlowo-gastronomicznego.

Szybko zebrał się tłum gapiów, bo to miejsce chętnie odwiedzane przez niedzielnych spacerowiczów i na trasie do tężni.

Akcję utrudniało duże zadymienie. Na razie nie wiadomo,co spowodowało pożar.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 10

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

x
xyz

watpie czy te budynki sa ubezpieczone cos czesto sa podpalane..zadna z firm nie wzielaby takiego ryzyka

P
PS CS5

A ja mam pytanie do autorki zdjęć. Czy to taki problem zrobić zdjęcie, które nie "leci"  na lewo? A jeśli to problem, to podpowiadam, że wyprostowanie tych kilku fotek, to maksymalnie 10 minut pracy w jakimkolwiek edytorze zdjęć. Dostajecie pieniądze za swoją pracę, to się chociaż odrobinę wysilcie "redaktóry".

J
Jefferson

Takie pawilony to jedno z najlepszych miejsc do stosowania czujnika dymu Firetext - w przypadku wykrycia dymu ostrzega sygnałem osoby znajdujące się wewnątrz i daje znać SMSem osobom których nie ma w pobliżu.

m
mieszkaniec

To nie jest przypadek  to  jak zwykle działanie  z premedytacją,  a moze odszkodowanie jest opłacalniejsze od tych towarów  trudnych do zbycia i szop

g
gość 2
W dniu 25.08.2013 o 21:10, Gość napisał:

daj spokój z tym pawilonem.....nowy ale wygląda jak szopa ,najbrzydszy budynek w Ciechocinku...

konkurencja ??

G
Gość
W dniu 25.08.2013 o 19:28, Gość napisał:

Przypadek, czy też porządkoweanie terenu wokół nowego pawilonu?????

daj spokój z tym pawilonem.....nowy ale wygląda jak szopa ,najbrzydszy budynek w Ciechocinku...

G
Gość
W akcji brały udział cztery zastępy dwa psp jrg ciechocinek oraz osp krsg raciążek i osp wołuszewo
G
Gość

Przypadek, czy też porządkoweanie terenu wokół nowego pawilonu?????

a
alojzy

wyczuwam spisek..  tak zaczynają pozbywać się handlarzy w okręgu tężni.

h
hrabia

hehehe na pewno przypadek ...

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska