Praca szuka człowieka

(FP)
Dołącz do naszego zespołu doradców ds. reklamy!
Dołącz do naszego zespołu doradców ds. reklamy! Archiwum
Zrób pierwszy krok do swojej kariery w mediach i reklamie. W Polska Press Grupie czekają wolne etaty.

Praca szuka człowieka, i to nie byle jaka – na umowę o pracę podpisywaną już po miesięcznym okresie próbnym. Trwa rekrutacja w Biurze Reklamy Polska Press Grupy – wydawcy „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” i innych dzienników regionalnych ukazujących się w całej Polsce. Firma powiększa zespół doradców ds. reklamy.

Na nowych pracowników czeka szereg ważnych i ciekawych zdań. Przede wszystkim zajmą się oni telefoniczną obsługą prasowych i internetowych kampanii reklamowych. Chcesz nauczyć się projektowania kampanii niestandardowych i zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Polska Press Grupa nowym członkom swojego zespołu proponuje dwutygodniowe szkolenie wstępne, za udział w którym otrzymają oni wynagrodzenie! Firma dba również o rozwój już zatrudnionych pracowników stale podnosząc ich kwalifikacje i umożliwiając awans wewnątrz swoich struktur.

Oferta jest skierowana do studentów i osób poszukujących stałej pracy. Zrób pierwszy krok do swojej kariery w świecie mediów i reklamy! Jeszcze dziś wyślij swoje CV na adres [email protected].

Pamiętaj o klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Wideo