Puchar Polski. Gryf Sicienko - Unia Roszak Solec Kujawski

Marek Kaśków
Sędzia Adam Lyczmański, w asyście Dariusza Ignatowskiego i Dariusza Drozda wprowadza oba zespoły na boisko. Fot. Marek Kaśków
Dziś rozegrany został ostatni mecz w III rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Gryf Sicienko pokonał Unię Roszak Solec Kujawski po rzutach karnych.

Gryf Sicienko - Unia Solec Kujawski 4:4

Spotkanie było bardzo emocjonujące. Trzecioligowcy wygrywali już 2:0 i 3:1, ale w doliczonym czasie regulaminowego czasu wyrównał Leszek Szczygielski. Ten sam piłkarz w ostatniej minucie dogrywki doprowadził do serii rzutów karnych, w których Gryf wygrał 4:2.
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z MECZU III RUNDY PUCHARU POLSKI GRYF SICIENKO - UNIA ROSZAK SOLEC KUJAWSKI, WIDEO GOLE - TUTAJ