O zdarzeniu poinformował nas nasz Czytelnik.
- To było około godziny 18, jechałem autostradą A2 do Warszawy. Na wysokości Łodzi doszło do wypadku, samochód osobowy wpadł w bariery. Chwilę po tym zdarzeniu na miejsce wypadku zawrócił van, którym jechał pan Rafał Trzaskowski. Prawdopodobnie zauważyli całe zdarzenie i postanowili pomóc - relacjonuje pan Paweł Schmidt, nasz Czytelnik.
Sprawdź też:
Całą sytuację widać na filmiku.
Rafał Trzaskowski i podróżujący z nim współpracownicy wyciągali poszkodowanych z rozbitego samochodu. - Sam Trzaskowski przez kilkadziesiąt minut nosił niemowlę, które podróżowało rozbitym autem - mówi Paweł Schmidt.
Aktualizacja
Według wstępnych ustaleń policji kierujący toyotą 35-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w bariery ochronne. W aucie podróżowała też 32-letnia kobieta i trzymiesięczne dziecko. Wszyscy trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Zobacz też:
Tłumy na przemówieniu Rafała Trzaskowskiego w Poznaniu. "Zaz...
Sprawdź też:
- 50 zdjęć Poznania z lat 90. Wielu z tych miejsc nie poznasz!
- Poznań 1948. Zobacz, jak wyglądało miasto 3 lata po wojnie
- Tajny ośrodek pod Poznaniem. Przeprowadzano tu eksperymenty na ludziach?
- 30 zdjęć przedwojennego Poznania. Tak pięknie wyglądał!
- Tak wygląda schron pod zamkiem zbudowany dla Hitlera
- Poznań kiedyś i dziś. Zobacz, jak zmieniło się miasto
