Regulamin konkursu Ekowakacje

Redakcja
fot. sxc
Zapoznaj się z regulaminem konkursu "Ekowakacje".

§ 1.
Nazwa i rodzaj konkursu

Organizuje się konkurs pod nazwą "EKOWAKACJE" zwany dalej Konkursem.

§ 2.
Podmiot urządzający Konkurs

1. Konkurs organizuje
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskie
Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń
NIP 956-19-45-671
i
Media Regionalne Sp. z o.o.
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000052204
II Oddział w Bydgoszczy
ul. Zamoyskiego 2
zwani dalej Organizatorem.
2. Konkurs zostanie prowadzony na łamach wydawanego przez Organizatora dziennika "Gazeta Pomorska", zwanego dalej Dziennikiem.

§ 3.
Obszar Konkursu

Konkurs jest organizowany na obszarze woj. Kujawsko -Pomorskiego.

§ 4.
Czas trwania Konkursu

Konkurs rozpoczyna się w dniu 14 lipca 2009 r. i trwać będzie do dnia 5 września 2009 r.

§ 5.
Osoby uprawnione do uczestnictwa w Konkursie

1. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatorów oraz członkowie ich najbliższych rodzin (wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, osoby pozostające w faktycznym pożyciu i osoby pozostające w stosunku przysposobienia z osobami będącymi pracownikami Organizatora).

§ 6.
Nagrody w Konkursie

1. Głownymi nagrodami w Konkursie są 2 aparaty fotograficzne.
2. Nagrody dodatkowe w Konkursie to:
- mapy, mp4)

§ 7.
Komisje Konkursowe

Nadzór nad przebiegiem Konkursu sprawuje Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. W skład Komisji Konkursowej wchodzą:
Grzegorz Zajączkowski (przewodnicząca komisji)
Maryla Tosiek

§ 8.
Zasady prowadzenia Konkursu

1. Konkurs będzie prowadzony na łamach serwisu na stronie pomorska.pl i drukowanej Gazety Pomorskiej od 14 lipca do 5 września 2009 r.
2. Konkurs polega na nadsyłaniu zdjęć miejsc najbardziej atrakcyjnych turystycznie
i przyrodniczo pn.: "Atrakcje przyrodnicze" oraz zdjęciami miejsc zaśmieconych, wymagających uporządkowania pn.: "Ślady człowieka",
3. Prace należy przesyłać na adres mailowy: z opisem lokalizacji miejsca, w którym zostało zrobione, autorem zdjęcia, telefonem kontaktowym i klauzulą "zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konklursu".
4. Kupony zawierające niekompletne lub nieczytelne dane osobowe uczestnika Konkursu, lub nie zawierające podpisu pod zgodą na przetwarzanie danych osobowych i/lub oświadczeniem nie upoważniają do wzięcia udziału w Konkursie i otrzymania nagrody.
5. Każdy z uczestników może dostarczyć dowolną liczbę zgłoszeń konkursowych.
6. Zgłoszenia konkursowe należy przesłać lub dostarczyć pod adresem: Gazeta Pomorska ul. Zamoyskiego2 85-063 Bydgoszczw terminie do 5 września 2009 roku włącznie. Nie decyduje data stempla pocztowego.

§ 9.
Wyłonienie zdobywców nagród i ogłoszenie wyników

1. Spośród prawidłowo nadesłanych zgłoszeń, powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa, o której mowa w § 7, oceniając prawidłowość i jakość odpowiedzi na pytania konkursowe udzielonych przez uczestników Konkursu, wyłoni zdobywców nagród.
2. Lista zdobywców nagród zostanie opublikowana we wrześniu 2009 r. na łamach Dziennika, a także na stronach serwisu internetowego Dziennika.

§ 10
Zasady wydawania nagród

1. Nagrody w Konkursie będą wydawane na Festynie Ekologicznym w Przysieku lub w siedzibie Organizatora Konkursu: Gazeta Pomorska ul. Zamoyskiego 2 w Bydgoszczy.
2. Termin odbioru nagród przez ich zdobywców upływa w dniu 15 pażdziernika 2009 r. Nieodebranie nagrody w tym terminie oznacza rezygnację z nagrody bez jakichkolwiek roszczeń ze strony zdobywcy nagrody. Nagrody nieodebrane pozostają własnością Organizatora.
3. Każdy zdobywca nagrody zobowiązany jest odebrać nagrodę na koszt własny.
4. Zdobywcom żadnej z nagród nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody ani do otrzymania jej ekwiwalentu pieniężnego. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość i użyteczność nagrody zdobytej przez zdobywcę nagrody (w tym odpowiedzialności z tytułu gwarancji lub rękojmi za wady rzeczy będącej nagrodą). Odpowiedzialnym z tego tytułu jest osoba udzielająca gwarancji (producent, dystrybutor, sprzedawca).
5. Nagrody należy odbierać legitymując się dokumentem tożsamości. Nagrody w imieniu zdobywcy może odebrać również jego pełnomocnik, jednak tylko w przypadku legitymowania się dokumentem tożsamości oraz pełnomocnictwem z podpisem zwycięzcy.
6. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j.: Dz. U. z 2000r. Nr 14, poz. 176 ze zmianami).
7. W przypadku, gdyby okazało się, iż zdobywcą którejkolwiek z nagród jest osoba, należąca do grona osób, o których mowa w § 5 ust. 2 niniejszego Regulaminu, osoba taka nie uzyskuje prawa do nagrody. Organizator może zażądać od uczestnika Konkursu przed wydaniem mu nagrody złożenia pisemnego oświadczenia, że nie jest on osobą wyłączoną z udziału w Konkursie.

§ 11
Postępowanie reklamacyjne

1. Każdemu uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wniesienia reklamacji związanej z niniejszym Konkursem.
2. Reklamacje mogą być zgłaszane przez uczestników Konkursu w terminie 7 dni od daty publikacji listy zdobywców nagród, o której mowa w § 9 ust. 2 niniejszego Regulaminu.
3. Reklamacje, które wpłyną po dniu 30 września 2009 r. nie będą uwzględniane.
4. Reklamacje należy zgłaszać na piśmie na adres Organizatora z dopiskiem "Reklamacja". Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika Konkursu, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis.
5. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję Konkursową w terminie 7 dni od daty ich otrzymania, włączając w to zawiadomienie uczestnika o wyniku reklamacji. Organizator rozpatrując reklamacje stosować się będzie do postanowień niniejszego Regulaminu.
6. Decyzja Komisji Konkursowej w przedmiocie reklamacji jest ostateczna i wiążąca.

§ 12
Udostępnianie Regulaminu

1. Treść niniejszego Regulaminu będzie udostępniona do wglądu wszystkim zainteresowanym w siedzibie Organizatora przez czas trwania Konkursu, począwszy od dnia jego rozpoczęcia a także na stronie serwisu www.pomorska.pl.

§ 13
Ochrona Danych Osobowych

1. Uczestnicy Konkursu będą wyrażać zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora w celach marketingowych ich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu. W szczególności będą wyrażać zgodę na opublikowanie swego imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania i wizerunku na łamach Dziennika i na stronach internetowych serwisów Dziennika.
2. Wyrażenie takiej zgody nie uprawnia do otrzymania z tego tytułu wynagrodzenia.
3. Dane osobowe uczestników Konkursu przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami).
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwia udział w Konkursie. Każdy uczestnik Konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

§ 14
Moc wiążąca Regulaminu

Materiały reklamowo-promocyjne Konkursu mają jedynie charakter informacyjny.
Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia niniejszego Regulaminu.

§ 15
Sąd i prawo właściwe

1. Wszelkie spory mogące wyniknąć w związku z niniejszym Regulaminem lub Konkursem będą rozstrzygane przez sądy właściwe dla siedziby Organizatora.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.

§ 16
Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w działalności Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Określony w regulaminie warunek wysłania lub dostarczenia koperty we wskazanym terminie uważa się za spełniony, gdy koperta w tym terminie znajdzie się w siedzibie Organizatora.
2. Uczestnik Konkursu zobowiązuje się do nieodpłatnego przeniesienia na Organizatora autorskich praw majątkowych do zgłoszonych w ramach Konkursu odpowiedzi na pytania konkursowe.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3