Siatkówka - II liga kobiet: Sokół Mogilno wygrał w Szczecinie

(dm)
Sokolanki rozegrały w Szczecinie bardzo dobre zawody
Sokolanki rozegrały w Szczecinie bardzo dobre zawody fot. Grzegorz Gębala
Siatkarki Sokoła Mogilno - w meczu rozegranym awansem - wygrały w Szczecinie z Piastem.

11. PTPS II Piła 17 3 7:50

SOKÓŁ: I. Olsztyńska, A. Olsztyńska, Konkolewska, Petrowska, Walkowiak, Żuchowska i Głowiak - libero; Bartkowiak, Wojciechowska, Fojucik.

Spotkanie znakomicie ułożyło się dla podopiecznych Krzysztofa Petrowskiego. - W pierwszym secie wygraliśmy bardzo łatwo - mówi trener sokolanek. - W drugiej partii już tak lekko nie było, ale byliśmy lepsi o trzy punkty. W trzecim secie długo przegrywaliśmy. Od stanu 21:23, wygraliśmy cztery akcje i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa na trudnym terenie.

W piątek mogilnianki podejmują RSMS Police (godz. 19), a w sobotę goszczą Budowlanych Toruń (17).