Sokół Kleczew liderem. Pokonał Noteciankę Pakość [zdjęcia, wideo]

Marek Kaśków, (MG)
Migawka z meczu Sokół Kleczew - Notecianka Pakość.
Migawka z meczu Sokół Kleczew - Notecianka Pakość. fot. Marek Kaśków
Notecianka walczyła i gdyby tak prezentowała się w niedawnym meczu przed własną publicznością z GKS Dopiewo na pewno nie przegrałaby w kompromitującym stylu (0:3). Sokół wygrał siódmy raz wiosną (bilans bramkowy 15-1) i awansował na fotel lidera tabeli.

Sokół Kleczew - Notecianka Pakość

Sokół do spotkania z Notecianką przystępował znając wynik z Wągrowca, gdzie Nielba pokonała Wdę Świecie.

Czytaj koniecznie: Wyniki 25. kolejki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej
Wygrana zespołu z Kleczewa oznaczała awans na pierwsze miejsce w tabeli. To wyraźnie usztywniło piłkarzy Sokoła, którzy w 8 min. po kontrze i strzale Adama Wiśniewskiego (asysta Dawida Zdrojewskiego) stracili gola.

10 minut później w zamieszaniu po rzucie wolnym gospodarze wyrównali. Do przerwy drużyna z Pakości jednak przeważała, ale była nieskuteczna. Po przerwie Sokół przejął inicjatywę i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.