Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał z Get Well Toruń na...

    Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał z Get Well Toruń na Motoarenie. Pedersen kontuzjowany [ZAPIS RELACJI LIVE]

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Nowe wiadomości: 0

    Wszystkie wiadomości: 27

    Najnowsza -

    W pierwszym meczu w tym sezonie Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Get Well Toruń 53:27

    W pierwszym meczu w tym sezonie Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Get Well Toruń 53:27 ©Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska

    Na zakończenie rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra po zaciętym i dramatycznym pojedynku przegrał w niedzielę (25 sierpnia) na Motoarenie Get Well Toruń 44:46. Zielonogórzanie zdobyli punk bonusowy i do fazy play off przystąpią z 3. miejsca. Zobacz zapis relacji na żywo z tego meczu.
    W pierwszym meczu w tym sezonie Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Get Well Toruń 53:27

    W pierwszym meczu w tym sezonie Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Get Well Toruń 53:27 ©Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska

    • Prezes ZKŻ SSA Adam Goliński przekazał szczegóły dotyczące stanu zdrowia Nickiego Pedersena. Jak podaje falubaz.com, Duńczyk ma złamane 4 żebra, obite płuco oraz złamany mały palec prawej ręki, który wymaga operacji. Nicki przed kilka najbliższych dni pozostanie w toruńskim szpitalu. Na chwilę obecną nie wiemy jak długo potrwa przerwa w startach Pedersena.

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217211
    • Team Nickiego Pedersena na profilu na facebooku poinformował o podejrzeniu złamania żeber i ręki. Jednak nadal nic nie jest potwierdzone na 100 proc.

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217207
    • - Czekamy na wyniki badań, ale wszystko wskazuje na to że przez najbliższe dwa tygodnie Nicki nie będzie do naszej dyspozycji. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. My natomiast wprowadzamy plany rezerwowe. Cieszy postawa Martina Smolinskiego w lidze szwedzkiej i niemieckiej. Ale decyzję o zastępstwie podejmiemy bliżej spotkania półfinałowego - powiedział na falubaz.com Adam Skórnicki. 

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217201
    • Niestety, ze wstępnych i nieoficjalnych informacji jakie dotarły ze szpitala wynika, że Nicki Pedersen prawdopodobnie ma złamane żebra i odmę płucną.

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217195
    • Stelmet Falubaz Zielona Góra - 44
      1. Martin Vaculik 3, 3, 2, 2, 2 (12)
      2. Nicki Pedersen u, (0)
      3. Michael Jepsen Jensen 1, 3, 2, 1, 3 (10)
      4. Piotr Protasiewicz 3, 2*, 0, 2, 1 (8+1)
      5. Patryk Dudek 3, 2, 3, 0, 0 (8)
      6. Norbert Krakowiak 3, 0, 1* (4+1)
      7. Mateusz Tonder 1, 0, 0 (1)
      8. Damian Pawliczak 1, 0, 0, 0 (1)

      Get Well Toruń - 46
      9. Rune Holta 2, 1, 3, 1, 3 (10)
      10. Norbert Kościuch -, -, -, -, (ns)
      11. Chris Holder 2, 1*, 2, 3, 1 (9+1)
      12. Niels Kristian Iversen 0, 2, 1*, - (3+1)
      13. Jason Doyle 2, w, 3, 2*, 2, (9+1)
      14. Maksymilian Bogdanowicz 0, -, 0 (0)
      15. Igor Kopeć-Sobczyński 2, 1*, 1, 1 (5+1)
      16. Jack Holder u/w, 3, 1, 3, 3, 0 (10)

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217191
    • Bieg 15

      Wynik: 4:2, wynik meczu: 46:44

      Rune Holta 3, Martin Vaculik 2, Chris Holder 1, Patryk Dudek 0

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217189
    • Bieg 14

      Wynik: 2:4, wynik meczu: 42:42

      Michale Jepsen Jensen 3, Jason Doyle 2, Piotr Protasiewicz 1, Jack Holder 0

      Po starcie gospodarze prowadzili 4:2, ale zielonogórzanie po przepięknej akcji odrócili wynik na swoją korzyść.

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217185
    • Stelmet Falubaz Zielona Góra - 38
      1. Martin Vaculik 3, 3, 2, 2, (10)
      2. Nicki Pedersen u, (0)
      3. Michael Jepsen Jensen 1, 3, 2, 1, (7)
      4. Piotr Protasiewicz 3, 2*, 0, 2, (7+1)
      5. Patryk Dudek 3, 2, 3, 0, (8)
      6. Norbert Krakowiak 3, 0, 1*, (4+1)
      7. Mateusz Tonder 1, 0, 0 (1)
      8. Damian Pawliczak 1, 0, 0, 0 (1)

      Get Well Toruń - 40
      9. Rune Holta 2, 1, 3, 1, (7)
      10. Norbert Kościuch -, -, -, (ns)
      11. Chris Holder 2, 1*, 2, 3, (8+1)
      12. Niels Kristian Iversen 0, 2, 1*, - (3+1)
      13. Jason Doyle 2, w, 3, 2*, (7+1)
      14. Maksymilian Bogdanowicz 0, -, 0, (0)
      15. Igor Kopeć-Sobczyński 2, 1*, 1, 1, (5+1)
      16. Jack Holder u/w, 3, 1, 3, 3 (10)

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217183
    • Bieg 13

      Wynik: 4:2, wynik meczu: 40:38

      Jack Holder 3, Piotr Protasiewicz 2, Rune Holta 1, Patryk Dudek 0

      Jack Holder za Nielsa Kristiana Iversena jako rezerwa zwykła

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217175
    • Bieg 12

      Wynik: 3:3, wynik meczu: 36:36

      Chris Holder 3, Martin Vaculik 2, Norbert Krakowiak 1, Maksymilian Bogdanowicz 0

      • https://pomorska.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-z-get-well-torun-na-motoarenie-pedersen-kontuzjowany-zapis-relacji-live/rz/c2-14373501/rw/217173

    Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Niedziela, 15 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 9. kolejka 14.09.201915.09.2019
    12:45 Miedź Legnica 2:2 Olimpia Grudziądz
    — Piłka nożna, — 2. liga, 9. kolejka 14.09.201915.09.2019
    13:05 Znicz Pruszków -:- Górnik Łęczna
    17:00 Gryf Wejherowo -:- Olimpia Elbląg
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Jarosław - II runda 01.09.201915.09.2019
    16:00 MKS Kańczuga -:- GKS Orły
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
    13:30 AKS SMS Łódź U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
    12:00 Escola Varsovia U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
    12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    13:30 Chrobry Głogów U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
    16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
    13:00 Motor Lublin U-15 -:- Akademia Piłkarska 21 U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 5. kolejka 13.09.201915.09.2019
    13:00 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 5. kolejka 11.09.201919.09.2019
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
    12:00 Podgórze Kraków U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 6. kolejka 14.09.201915.09.2019
    12:00 Gwarek Zabrze U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
    12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Korona Kielce U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 5. kolejka 13.09.201915.09.2019
    15:00 AFC Bournemouth -:- Everton FC
    17:30 Watford FC -:- Arsenal Londyn
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 4. kolejka 14.09.201915.09.2019
    12:00 SD Eibar -:- Deportivo Alaves
    14:00 Deportivo Alaves -:- Sevilla FC
    16:00 Celta Vigo -:- Granada CF
    18:30 Real Valladolid -:- Osasuna Pampeluna
    21:00 Real Betis Sewilla -:- Getafe CF
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 5. kolejka 13.09.201915.09.2019
    15:00 FC Nantes -:- Stade de Reims
    17:00 AS Saint-Etienne -:- Toulouse FC
    21:00 AS Monaco -:- Olympique Marsylia
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 8. kolejka 13.09.201915.09.2019
    15:00 Pogoń Szczecin -:- ŁKS Łódź
    17:30 Górnik Zabrze -:- Śląsk Wrocław
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 4. kolejka 14.09.201914.09.2019
    15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- SC Freiburg
    18:00 SC Paderborn -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 3. kolejka 14.09.201916.09.2019
    12:30 Genoa CFC -:- Atalanta Bergamo
    15:00 AC Parma -:- Cagliari Calcio
    15:00 Brescia Calcio -:- Bologna FC
    15:00 SPAL Ferrara -:- Lazio Rzym
    18:00 AS Roma -:- US Sassuolo
    20:45 Hellas Werona -:- AC Milan
    Poniedziałek, 16 września 2019
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
    18:30 Ursus Warszawa U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 5. kolejka 14.09.201916.09.2019
    14:00 Lechia Gdańsk U-15 -:- AP Pogoń Szczecin U-15
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 5. kolejka 13.09.201915.09.2019
    21:00 Aston Villa -:- West Ham United
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 8. kolejka 13.09.201915.09.2019
    18:00 Cracovia -:- Piast Gliwice
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 3. kolejka 14.09.201916.09.2019
    20:45 Torino FC -:- US Lecce
    Wtorek, 17 września 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - iV runda 11.09.201911.09.2019
    Orzeł Bębło -:- Proszowianka Proszowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - IV runda 11.09.201911.09.2019
    16:30 ULKS Korzenna -:- Dunajec Nowy Sącz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
    Skalni Zaskale -:- Jordan Jordanów
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    17:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa E
    21:00 Red Bull Salzburg -:- KRC Genk
    21:00 SSC Napoli -:- Liverpool FC
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa F
    18:55 Inter Mediolan -:- Slavia Praga
    21:00 Borussia Dortmund -:- FC Barcelona
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa G
    18:55 Olympique Lyon -:- Zenit Sankt Petersburg
    21:00 Benfica Lizbona -:- RB Lipsk
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa H
    21:00 Ajax Amsterdam -:- OSC Lille
    21:00 Chelsea Londyn -:- Valencia CF
    Środa, 18 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
    12:45 Stal Mielec -:- GKS Tychy
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    19:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Miedź Legnica
    20:00 Warta Poznań -:- Odra Opole
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201911.09.2019
    Cukrownik Tuczno -:- Cuiavia Inowrocław
    Rawys Raciąż -:- Polonia Bydgoszcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - III runda 18.09.201918.09.2019
    16:00 Chełmska Husaria Chełm -:- Astra Leśniowice
    16:00 Granica Dorohusk -:- Victoria Żmudź
    16:00 Hutnik Dubeczno -:- Unia Rejowiec
    16:00 Ogniwo Wierzbica -:- Bug Hanna
    16:00 Spółdzielca Siedliszcze -:- Sparta Rejowiec Fabryczny
    16:00 Start Krasnystaw -:- Włodawianka Włodawa
    16:00 Unia Białopole -:- Kłos Chełm
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - III runda 11.09.201911.09.2019
    17:00 Prądnik Sułoszowa -:- Unia Jaroszowiec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - iV runda 11.09.201911.09.2019
    TS Węgrzce -:- Grębałowianka Kraków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
    Biali Biały Dunajec -:- KS Łapsze Niżne
    Dunajec Ostrowsko -:- Orkan Raba Wyżna
    Lubań Tylmanowa -:- Wiatr Ludźmierz
    Orawa Jabłonka -:- Czarni Czarny Dunajec
    Podhale II Nowy Targ -:- Skawianin Skawa
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie -:- Delta Pieniążkowice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
    17:00 Lech II Poznań -:- Górnik Polkowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - I runda 04.09.201911.09.2019
    16:30 Heiro Rzeszów -:- Stal Łańcut
    16:30 Strumyk Malawa -:- Grunwald II Budziwój (Rzeszów)
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - IV runda 03.09.201918.09.2019
    15:30 GKS IV Bełchatów -:- Start Lgota Wielka
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 4. kolejka 09.08.201912.08.2019
    18:00 Wisła Płock -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
    18:55 Club Brugge -:- Galatasaray Stambuł
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
    18:55 Olympiakos Pireus -:- Tottenham Hotspur
    21:00 Bayern Monachium -:- Crvena Zvezda Belgrad
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
    21:00 Dinamo Zagrzeb -:- Atalanta Bergamo
    21:00 Szachtar Donieck -:- Manchester City
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
    21:00 Atletico Madryt -:- Juventus Turyn
    21:00 Bayer Leverkusen -:- Lokomotiw Moskwa
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
    18:55 CFR Cluj -:- Lazio Rzym
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
    21:00 FC Porto -:- Young Boys Berno
    Czwartek, 19 września 2019
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 5. kolejka 11.09.201919.09.2019
    12:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
    18:55 APOEL Nikozja -:- F91 Dudelange
    18:55 Karabach Agdam -:- Sevilla FC
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
    18:55 Dynamo Kijów -:- Malmoe FF
    18:55 FC Kopenhaga -:- FC Lugano
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
    18:55 FC Basel -:- FK Krasnodar
    18:55 Getafe CF -:- Trabzonspor
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
    18:55 LASK Linz -:- Rosenborg BK
    18:55 PSV Eindhoven -:- Sporting Lizbona
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
    18:55 Stade Rennais -:- Celtic Glasgow
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
    18:55 Eintracht Frankfurt -:- Arsenal Londyn
    18:55 Standard Liege -:- Vitoria Guimaraes
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
    21:00 Glasgow Rangers -:- Feyenoord Rotterdam
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
    21:00 Espanyol Barcelona -:- Ferencvaros TC
    21:00 Łudogorec Razgrad -:- CSKA Moskwa
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
    21:00 KAA Gent -:- AS Saint-Etienne
    21:00 VfL Wolfsburg -:- FK Ołeksandrija
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
    21:00 AS Roma -:- Basaksehir
    21:00 Borussia Moenchengladbach -:- AC Wolfsberger
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
    21:00 Slovan Bratysława -:- Besiktas Stambuł
    21:00 Wolverhampton Wanderers -:- SC Braga
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
    21:00 Manchester United -:- FK Astana
    21:00 Partizan Belgrad -:- AZ Alkmaar
    Piątek, 20 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    20:09 Górnik Łęczna -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:30 Górnik Łęczna U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    21:00 Southampton FC -:- AFC Bournemouth
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    21:00 Osasuna Pampeluna -:- Real Betis Sewilla
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    20:45 RC Strasbourg -:- FC Nantes
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    18:00 Piast Gliwice -:- Raków Częstochowa
    20:30 Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    20:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- FSV Mainz
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    20:45 Cagliari Calcio -:- Genoa CFC
    Sobota, 21 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
    18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
    18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
    19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
    20:00 Wigry Suwałki -:- Stomil Olsztyn
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
    16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
    16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
    16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
    17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
    19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Escola Varsovia U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    11:00 Warta Poznań U-15 -:- Lech Poznań U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
    15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
    16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
    13:30 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    Warta Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    12:00 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
    12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    14:00 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
    16:00 Burnley FC -:- Norwich City
    16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
    16:00 Everton FC -:- Sheffield United
    16:00 Manchester City -:- Watford FC
    18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
    16:00 Levante UD -:- SD Eibar
    18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
    21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
    20:00 FC Metz -:- Amiens SC
    20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
    20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
    20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
    20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
    17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
    20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
    15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
    15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
    15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
    18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
    18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
    20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan