https://pomorska.pl
reklama

Szubin. Szukał go sąd m.in. za groźby. Zdziwił się wizytą policjantów

Szymon Cieślak
Policjanci z Szubina zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez sąd.
Policjanci z Szubina zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez sąd. archiwum
Teraz 45-latek będzie musiał odsiedzieć w więzieniu nieco ponad dwa lata.

W czerwcu policjanci z szubińskiego komisariatu wszczęli poszukiwania za 45-letnim mężczyzną, który miał przebywać w więzieniu za groźby i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Decyzję o tym, że policjanci mają go doprowadzić do miejsca odosobnienia podjął sąd w Szubinie.

- Poszukiwany cieszył się wolnością do minionej soboty (02.07.22), kiedy to mundurowi ustalili lokal, gdzie mężczyzna się ukrywał. Zastany tam 45-latek nie krył zdziwienia wizytą mundurowych. Formalnością było sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie i potwierdzenie faktu prowadzonych za nim poszukiwań - informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią.

Jeszcze w sobotę mundurowi przewieźli mężczyznę do zakładu karnego. Zgodnie z decyzją sądu 45-latek spędzi tam dwa lata i dwa miesiące.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

215 zł miesięcznie za nadciśnienie. W tych sytuacjach możesz otrzymać zasiłek

215 zł miesięcznie za nadciśnienie. W tych sytuacjach możesz otrzymać zasiłek

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska