Szulerzy właśnie wyszli z szubińskiego studia. Przez najbliższy czas będzie trwał mastering. - Aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania sponsora do pomocy przy wydaniu naszej płyty - zdradza Zbyszek Szulkowski, menadżer Szulerów. Chętni proszeni są o kontakt (tel. 602 582 783).
Przeczytaj także:Ogródki piwne w Inowrocławiu zakłócały mieszkańcom sen?
Próbkę możliwości Szulerów i ich nowej wokalistki Natalii Kaczmarczyk będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć w Inowrocławiu w samo Święto Niepodległości. 11 listopada zagrają w "America Pub" (początek - godz. 20.00).
Szulerzy zapewniają, że na nich nowej płycie dominować będą utwory dynamiczne i taneczne. Znajdą się również dwie ballady: "Modlitwa moja" - z pięknym solo na gitarze i poruszającym tekstem oraz nowa wersja hitu "Daj mi słowa" - z udziałem pianisty Boogie Boys - Bartka Szopińskiego i jazzowego saksofonisty Krzysztofa Borowca.
Płyta ma być gotowa w pierwszym kwartale przyszłego roku. Premiera odbędzie się tradycyjnie w "Węgliszku", prawdopodobnie w marcu.
Czytaj e-wydanie »