https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tak karnawał pożegnały dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Stokrotka" w Inowrocławiu. Zobaczcie zdjęcia

red
Tak karnawał pożegnały dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Stokrotka" w Inowrocławiu. zobaczcie zdjęcia >>>>
Tak karnawał pożegnały dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Stokrotka" w Inowrocławiu. zobaczcie zdjęcia >>>> Nadesłane
Przedszkolaki z grupy "Pszczółki" z Przedszkola Niepublicznego "Stokrotka" w Inowrocławiu po raz kolejny włączyły się do zabawy ze "stokrotkową kozą".

Obejrzyj: Odkrywamy Toruń. Nowy odcinek!

od 16 lat

Tak karnawał pożegnały dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Stokrotka" w Inowrocławiu

W jej orszaku rozpoznać można było: bociana wróżącego szybką wiosnę, parę młodą, dziada i babę, silnego niedźwiedzia, figlarnego diabełka i grzecznego aniołka. Życzenia wszystkim złożył kominiarz.

Mali kujawiacy zatańczyli także kujawiaka i zaśpiewali piosenkę „Babuleńka” . W tradycję „tłustego czwartku” wprowadziły nas dzieci z najmłodszej grupy „Misie” śpiewając skoczną piosenkę o pączkach pt. „Mniam, mniam, mniam”.

- "Stokrotkowa koza" jest już tradycją naszego przedszkola i stanowi element realizowanego w przedszkolu programu autorskiego pn. „Kujawy moja mała ojczyzna” - zdradza nam Elżbieta Frydrych z Przedszkola Niepublicznego „Stokrotka” w Inowrocławiu.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska