Pierwsza i chyba najważniejsza zasada "Nie spóźniaj się". To nie tylko nie grzeczne, ale także może przeszkodzić innym w modlitwie.
archiwum Polska Press
Odpowiedni strój, punktualność, wyłączenie komórki... Co jeszcze powinniśmy zrobić w kościele? Prócz tych oczywistych zdradzimy kilka rzeczy, o których mogłeś nie mieć pojęcia. Niby kilka mało istotnych rzeczy, ale jednak mają znaczenie. Oczywiście pamiętamy o wyłączeniu telefonu, nie żujemy gumy, mamy odpowiedni strój, warto też pamiętać, że nie zakładamy nogi na nogę, angażujemy się w liturgię, a przed Ewangelią nie robimy znaku krzyża. Poznaj właściwe zachowanie w kościele w powyższej galerii.
To są wytyczne dla prawdziwego Polaka-Katolika, którym jest tylko raz w tygodniu (nd) w godzinach 10:30-11:30. A jak się faroż spręży, to już nawet o 11:20 można odpuścić i kontynuować miłość bliźniego.
G
Gość
A wszędzie indziej Katolicy mogą już tak zwyczajowo zachowywać się jak Bydło!
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl