To wydarzy się w połowie lutego w serialu Przysięga -...

  To wydarzy się w połowie lutego w serialu Przysięga - streszczenia odcinków. Czy Fatma zginie?

  MIKIR

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach 4. serii serialu "Przysięga". Streszczenia odcinków emitowanych po weekendzie w połowie
  1/11
  przejdź do galerii

  Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach 4. serii serialu "Przysięga".

  Streszczenia odcinków emitowanych po weekendzie w połowie lutego na kolejnych slajdach galerii ►▶▶ ©The Promise Official, Youtube.com / telemagazyn.pl

  W TVP 1 trwa emisja nowego (czwartego) sezonu serialu "Przysięga". Widzowie mogą oglądać wydarzenia, które dzieją się cztery lata po dramatycznym finale trzeciej serii. W tureckiej telenoweli pojawiły się nowe postaci, inne na zawsze odeszły z serialu. Sprawdzamy, co wydarzy się w odcinkach emitowanych po weekendzie w połowie lutego. Ich streszczenia zamieszczamy pod zdjęciami - przejdź, do galerii, by przeczytać.

  "Przysięga" - to wydarzy się po weekendzie


  To w skrócie wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Przysięga", które zobaczyć będzie można po weekendzie w połowie lutego: Fatma okłamuje i nastawia Gulperi przeciwko Emirowi. Mert obwinia Narin o śmierć swojej matki i odrzuca jej pomoc. Yigit wręczy Gulperi wzruszający prezent. W serialu wybuchnie strzelanina i będą ranni.


  Zobacz, co wydarzy się w serialu. Streszczenia najbliższych odcinków zamieszczamy w galerii.

  Zobacz galerię

  Serial "Przysięga" - czwarty sezon


  W trzecim sezonie serialu "Przysięga" Emir przeżywał żałobę po śmierci swojej ukochanej Reyhan. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta - Feride, która opiekowała się dzieckiem Emira i Reyhan. W finale trzeciego sezonu czarny charakter - psychopatyczny Umit - trafił do więzienia, ale mężczyzna upozorował tam swoją śmierć i zaczął się mścić. Umtit strzelił do Emira, gdy ten odwiedził grób Reyhan. Taki był finał trzeciego sezonu serialu "Przysięga".

  Czwarty sezon rozpoczyna się cztery lata po tych wydarzeniach. Feride nie ma już w serialu. Po dramatycznych przejściach pożegnała się i wyjechała. Z kolei przebiegła żona Hikmeta, Songul, która chciała przejąć cały majątek, odsiaduje wyrok więzienia. Narin wiele wycierpiała w ciąży, niestety poroniła. Kemal i Narin wiodą na początku czwartego sezonu szczęśliwe życie, ale nie ma przy nich Masal. Dziewczynka uczy się w Anglii, w szkole z internatem.

  Nie wiadomo co stało się z Umtitem po tym jak strzelił do Emira. Głównemu bohaterowi udało się z kolei przeżyć zamach. Został uratowany przez Hasana, który pojawił się w 4. sezonie "Przysięgi". Mężczyzna przyjaźnił się kiedyś z ojcem niejakiej Gulperi.

  Gulperi jest tajemniczą dziewczyną, która ukrywa się w domu Hasana. To sierota, która uciekła od okrutnego wuja, który uważa, że zhańbiła jego rodzinę. Hasan chce, by Emir się nią zaopiekował.

  Serial PRZYSIĘGA: streszczenia, galerie, informacje

  "Przysięga" na antenie TVP


  Serial "Przysięga" emitowany jest na antenie TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16.05. Odcinki dostępne są również w usłudze VOD.

  Premiera serialu "Przysięga" w Polsce odbyła się 3 września 2019 na antenie TVP 1. Polski nadawca stosuje odmienny niż w oryginale podział treści na odcinki. Ma to związek z tym, że jeden odcinek tureckiego oryginału ma długość ok. 50–70 minut, a Telewizja Polska emituje produkcję w epizodach 45-minutowych.

  (streszczenia: TVP, Telemagazyn)

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  To warto zobaczyć

  Wideo