Tomasz Gapiński drugi w Rawiczu. Będzie medal IME?

(emka)
Tomasz Gapiński (nr 12) zmierza na podium Indywidualnych Mistrzostw Europy
Tomasz Gapiński (nr 12) zmierza na podium Indywidualnych Mistrzostw Europy Fot. ENEA
Kapitan bydgoskiej Polonii zmierza na podium Indywidualnych Mistrzostw Europy. Po pierwszym finałowym turnieju jest wiceliderem klasyfikacji.

W sobotę w Rawiczu odbył się pierwszy finałowy turniej IME na żużlu. Na torze Kolejarza bardzo dobrze spisał się Tomasz Gapiński z bydgoskiej Polonii. Kapitan "Gryfów" zdobył w zawodach 13 punktów i zajął drugiej miejsce. W pierwszym starcie "Gapa" przegrał niespodziewanie z Andriejem Lebiediewem, zaś w ostatnim uległ Alesowi Drymlowi, który w Rawiczu nie stracił punktu.

Kolejne finały IME odbędą się w Daugavpils (1 września), Krsko (15 września) i Mureck (30 września).

Najlepsze artykuły za jednym kliknięciem. Zarejestruj się w systemie PIANO już dziś!