Remont torowiska tramwajowego i ulicy Toruńskiej w Grudziądzu
W końcu widać zmiany na remontowanej ulicy Toruńskiej w Grudziądzu. Od kilku dni trwa betonowanie nowego torowiska tramwajowego.
W ostatnich dniach prace takie były prowadzone po stronie ulicy Marcinkowskiego i wiązały się z czasowym zamykaniem jednego z pasów ruchu skrzyżowania ul. Toruńskiej i Marcinkowskiego.
Dziś takie prace prowadzono ze skrzyżowania ul. Toruńskiej i Kwiatowej. I również oznaczały konieczność zamknięcia skrzyżowania.
Zamykanie części skrzyżowania było konieczne ze względu na rozmiar pompy, którą ustawiano tuż przy nim.
Na środę (30 marca) zaplanowano betonowanie kolejnego odcinka nowych torów tramwajowych. Pompa ponownie zostanie ustawiona na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej oraz Kwiatowej i zamknięte zostanie ono ok. g. 13. Czas betonowania szacowany jest na ok. 4 godziny.
Jak betonowano torowisko na ul. Toruńskiej zobacz na zdjęciach w galerii:
Trwają prace przy budowie nowej sieci tramwajowej na ul. Tor...
